Na otwarcie ligowego czerwca m.in. arcyważny mecz 1/2 finału rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U-18, zwycięski dla Bielszczanek!
2.06.2026 – wtorek
II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)
Rekord Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna 1:1 (1:0)
gol: Gala
Rekord: Raczkiewicz - Hubczyk, Wieczerzak, Dudka, Kapelus, Duraj, Gala, Wójtowicz, Dąbrowski oraz Sowa, Urbańczyk, Lisiecki, Tlałka, Łopatka, Kołodziej
Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Jak nie idzie, to nie idzie. W ostatni weekend raziliśmy nieskutecznością... Dziś pobiliśmy w tej nieskuteczności swój niechlubny rekord. Taka jest piłka... nie zawsze sprawiedliwa, ale nie ma lepszego nauczyciela od niej.
Centralna Liga Juniorek U-18 – drugi mecz półfinałowy MP
Lech UAM Poznań – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:1)
0:1 Grzechnik (2. min.)
1:1 Guzenda (35. min.)
2:1 Sworska (45+1. min.)
2:2 Niesłańczyk (50. min.)
3:2 A. Figura (65. min.)
3:3 Skrok (82. min.)
Rekord: Buchta - Mysłowska, Niesłańczyk, Siwek, Nosal, Kania, Cichy (60. Filipek), Czuż, Sikora, Zgoda (70. Skrok), Grzechnik (60. Madejczyk, 90+4. Romanowska)
Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Oj, to było dla nas bardzo ciężkie spotkanie pod względem emocjonalnym. Jeśli weźmiemy pod uwagę również pierwszy mecz, to trzykrotnie "goniliśmy wynik". To jest wielka sprawa, że ta drużyna ma taką determinację, wiarę do końca, że potrafi odwrócić losy takich zawodów. Cierpieliśmy długimi fragmentami, ale przetrwaliśmy i w końcówce zadaliśmy ostateczny cios. Gratulacje dla dziewczyn. Piszemy historię klubu, awansując do finału mistrzostw Polski!