Młodzież

Kadra 12-latków powołana

Przed reprezentacją Śląskiego Związku Piłki Nożnej U-12 udział w prestiżowej rywalizacji.

 

W dniach 22-24 marca br., w Jarocinie, podopieczni Szymona Tabackiego wezmą udział w trzecim turnieju kadr wojewódzkich, mając za rywali rówieśników z: Wielkopolski, Dolnego Śląska oraz Łódzkiego ZPN. W składzie 18-osobowej reprezentacji znalazł się tercet „rekordzistów”: Wiktor Duraj, Krystian HubczykIgor Wieczerzak.

 

TP/foto: slzpn.pl

najbliższy mecz

MŁODZIEŻ
09.06.2026 / wtorek / godz. 16:00
II WL Młodzików Mł. D2 - Kolejka 14
vs
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała

poprzedni mecz

MŁODZIEŻ
07.06.2026 / niedziela / godz. 11:00
III LO Młodzików MŁ. D2 - Kolejka 13
3 : 3