Powołanie na te potyczki otrzymało czternastu zawodników, w tym tercet graczy Rekordu – Bartłomiej Nawrat, Michał Kubik i Sebastian Leszczak. W znanej z organizacji międzynarodowych turniejów futsalowych miejscowości Poreč biało-czerwoni zmierzą się kolejno z: Finlandią (poniedziałek, 4.10.br.), z Grenlandią (nazajutrz) oraz w rewanżu z Suomi, w środę 5 października 2021 roku.
TP
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3