Kamil Surmiak (na zdjęciu) trafił do Rekordu przed sześciu laty, po udanych dla FT Przeworsk, którego jest wychowankiem, Młodzieżowych MP U-16 w futsalu. Już w Bielsku-Białej, w Cygańskim Lesie ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego, tu sięgał po złote medale z naszym seniorskim zespołem oraz tytuły Młodzieżowych MP w futsalu. Umowa: klub – K. Surmiak, została prolongowana o kolejne dwa sezony.
Rekord TV/TP/foto: PM
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3