Rekord II B-B – Gwiazda II Ruda Śl. 6:1 (2:0)

Rekord II Bielsko-Biała – Gwiazda II Ruda Śląska 6:1 (2:0)

5:0 Kosowski (26. min.)

6:0 Twarkowski (27. min.)

6:1 ... (34. min.)

Rekord II: Mura – Bujok, Twarkowski, Szczurek, Kasprzak, Pater, Mucha, Krzempek, Kosowski, Gibiec, Pechciński, Tomiczek

Z dotychczasowych, ligowych rywali bielszczan, ekipa z Rudy Śląskiej najwyżej postawiła poprzeczkę wymagań. Na miarę możliwości drużyna gości starała się dotrzymywać kroku dyktującym dość wysokie tempo „rekordzistom”. Na podstawie obrazu pierwszej część można było jednak odnieść wrażenie, że największy kłopot biało-zieloni mieli… z samymi sobą, a dokładniej z podbramkową skutecznością. Tylko źle nastawionym celownikom gospodarzy rudzianie „zawdzięczają” znikome straty bramkowe. Warto natomiast podkreślić urodę akcji przeprowadzonej przez bielszczan na 2:0. Po odzyskaniu piłki przez Bartłomieja Twarkowskiego (na zdjęciu) ta trafiła do Kacpra Kasprzaka, a całość golem sfinalizował Jakub Bujok.

Pomeczowa opinia trenera – Jesus „Chus” Lopez Garcia: - Fajny mecz! Dużo sytuacji stworzyliśmy sobie w pierwszej połowie, po której powinniśmy prowadzić pięcioma, sześcioma bramkami. W przerwie porozmawialiśmy, co zrobić, żeby poprawić skuteczność, no i efekty mieliśmy w drugiej części. Trzeba chłopaków pochwalić na intensywność gry. Z dobrej strony pokazał się naszej bramce Paweł Mura. Może nie miał zbyt wielu interwencji, ale w istotnych momentach bardzo dobrze reagował.