Puchar Polski w futsalu – 1/32 finału (wyniki)

Z rywalizacji w tej fazie wyłączone zostały najwyżej notowane zespoły w ubiegłym sezonie ligowym Futsal Ekstraklasy – Rekord Bielsko-Biała, Constract Lubawa, Gatta Zduńska Wola, chorzowski Clearex oraz FC Reiter Toruń.

Do najciekawszych gier doszło w Jelczu-Laskowicach oraz Lęborku, gdzie mierzyły się z sobą ekipy Statscore Futsal Ekstraklasy. Gliwicki Piast ograł 2:1 Acanę Orła, natomiast w starciu LSSS Team z GI Malepszy Futsal Leszno, przy remisie 3:3, po 40-stu minutach z dogrywką, do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było konkursu rzutów karnych. Próbę nerwów lepiej wytrzymali miejscowi (4:2), eliminując zespół z Wielkopolski z dalszej rywalizacji w PP.

Podobnie jak w Lęborku „karna loteria” rozstrzygała o zwycięstwie i dalszym awansie w spotkaniach: w Busku-Zdroju, Tarnowie oraz w stołecznych derbach, w których po remisie 3:3 i rzutach karnych – 5:3, ekstraklasowy AZS UW pokonał pierwszoligową Legię.

Komplet rezultatów zamieszcza serwis futsal-polska.pl.