Dwóch graczy Rekordu otrzymało powołanie na zgrupowanie futsalowej kadry 19-latków.
To odbędzie się w Białymstoku, w dniach 17-22 grudnia br. Wśród powołanych przez trenera reprezentacji U-19 Łukasza Żebrowskiego zawodników znalazło się dwóch „rekordzistów” – Miłosz Krzempek (na zdjęciu) i Patryk Pawlus. W powołanej osiemnastce jest także wypożyczony z Rekordu do I-ligowego GKS-u Futsal Tychy – Paweł Mura.
TP/foto: MŁ
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3