- To był przede wszystkim bardzo trudny sezon – mówi we wstępie do podsumowania rozgrywek z udziałem futsalowych wicemistrzów Polski Piotr Szymura, dyrektor sportowy Rekord SSA.
- My tytułu mistrza Polski nie przegraliśmy w Gliwicach, oczywiście tak się tabela ułożyła, tak się ten sezon ułożył, że po tym meczu, jedni się cieszyli, drudzy smucili. Uważam, że tytuł straciliśmy generalnie w drugiej rundzie, gdzie mieliśmy przewagę 4 punktów po pierwszej i potraciliśmy zbyt dużo punktów. Trzeba też powiedzieć, że mieliśmy ultramocnego przeciwnika, który tych punktów nie tracił - mówi Piotr Szymura.
W rozmowie dyrektor sportowy Rekordu zapowiada też zmiany personalne. Posłuchajcie koniecznie!
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3