Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował o termicie spotkania o Superpuchar Polski w futsalu.
Ten wyznaczono na 31 sierpnia (środa), w nieustalonej dotychczas lokalizacji. Jak dowiadujemy się z treści komunikatu do spotkania ma dojść w tzw. neutralnej hali, a miejsce rozegrania meczu zostanie przedstawione nie później, niż na miesiąc przed terminem rozegrania potyczki. Naprzeciw siebie staną: mistrzowie Polski - Piast Gliwice oraz zdobywcy Pucharu Polski - Rekord Bielsko-Biała.
Przypomnijmy, że w weekend poprzedzający mecz o Superpuchar rozegrana zostanie inauguracyjna kolejka Futsal Ekstraklasy, w sezonie 2022/23.
TP / foto: PM
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3