Futsal

Nowy sezon, ale jaki… (wideo)

Z pewnością długi i trudny, o czym mówią nasi rozmówcy przed kamerą Rekord TV.

 

Już w najbliższy piątek (g. 20:00), wyjazdowym spotkaniem z AZS UŚ Katowice, wicemistrzowie Polski zainaugurują sezon 2022/23 w Futsal Ekstraklasie. Z naszymi interlokutorami rozmawialiśmy m.in. o letnich przygotowaniach bielszczan, no i oczywiście o przedsezonowych prognozach.

 

 

Rekord TV/foto: PM

 

poprzedni mecz

FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3
6 : 1