Biało-czerwoni wezmą udział w międzynarodowym turnieju „Futsal Week June Cup”, w chorwackiej miejscowości Poreč.
Selekcjoner Błażej Korczyński powołał na te zawody 14-osobową kadrę, w której znalazło się pięciu graczy Rekordu: Bartłomiej Nawrat, Michał Kubik, Sebastian Leszczak, Michał Marek i Mikołaj Zastawnik. 15 czerwca. Polacy zmierzą się z reprezentacją Bośni i Hercegowiny, a nazajutrz z Węgrami. 17 czerwca biało-czerwonych czeka konfrontacja z Czarnogórą, a zawody zamknie konfrontacja z Chorwatami, 19 czerwca br. Wyjazd nad Adriatyk poprzedzi kilkudniowe zgrupowanie kadry w Poznaniu.
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3