We wtorek biało-zieloni będą gościć w Węgierskiej Górce.
W tamtejszej hali widowiskowo-sportowej od godzin porannych rozgrywany będzie międzyszkolny turniej w futsalu. W zawodach odbywających się pod patronatem wójta Węgierskiej Górki – Piotra Tyrlika, rywalizować będą reprezentacje miejscowych szkół podstawowych. Całość zwieńczy mecz pokazowy z udziałem przedstawicieli drużyny aktualnego lidera FOGO Futsal Ekstraklasy oraz medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W pierwszej części spotkania rywalem futsalowców bielskiego Rekordu będzie zwycięska drużyna turnieju „”podstawówek”, w drugiej – reprezentacja miejscowego Zespołu Szkół Zawodowych. Początek spotkania o godz. 14:30.

TP/foto: PM
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3