4:3 Krzempek (28. min., z przedłużonego rzutu karnego)

5:5 Krzempek (31. min., z przedłużonego rzutu karnego)

6:6 Krzempek (34. min., z przedłużonego rzutu karnego)

7:7 Gibiec (36. min.)

8:7 Szymanek (38. min.)

9:7 Krzempek (40. min.)

Rekord II: Mijas (Mura) - Gibiec, Krzempek, Pechciński, Szymanek, Bujok, Ligocki, Pater, Kosowski, Torchalski, Greń

Pomeczowa opinia trenera – Andrea Bucciol: - Było trudno. Piast ma dobrą, waleczna drużynę. A my popełniliśmy stanowczo za dużo błędów, stąd wynik „na styku”. Dobrze dla nas, że po sześciu minutach drugiej połowy rywale mieli już sześć fauli na koncie. Mieliśmy w sumie cztery przedłużone rzuty karne, z których trzy wykorzystaliśmy. W sumie, w tych trzech meczach w ostatnich dniach, zagrało 24-ech zawodników. Mam już jakąś wizję tego, kto jest gotowy, kto musi jeszcze sporo popracować, a dla kogo jest jeszcze za wcześnie… Za dwa tygodnie czeka nas turniej drugiego etapu mistrzostw U-19.

III Polska Liga Futsalu, gr. śląska, 8.01.2022 r.

(17:00) Górnik Sosnowiec – Rekord II Bielsko-Biała 1:6 (1:2)

1:6 Kasprzak ( 34. min.)

Rekord II: Mura (Mijas) – Szczurek, Twarkowski, Kasprzak, Hutyra, Kosowski, Mucha, Krzempek, Sobótka, Gibiec, Tomiczek

Pomeczowa opinia trenera – Andrea Bucciol: - Początek był trudny, rywale mocno przeciwstawili się fizycznie. Ale na sza gra była ciut lepsza niż wczoraj, było w niej trochę więcej jakości. Nadal jednak mamy problem, którym są straty piłki, po których przeciwnik przechodzi do kontry. Mamy czasami zbyt wiele zaufania do siebie na boisku, a tu trzeba trochę więcej mądrości. Jutro kolejna weryfikacja, a potem czas na wyciąganie wniosków. „Za dziś”-  tradycyjne dzięki dla chłopaków i Jacka Mojżesza za wsparcie.

III Polska Liga Futsalu, gr. śląska, 7.01.2022 r.

Rekord II Bielsko-Biała – Młodość Rudno 7:3 (5:1)

7:3 ... (38. min.)

Rekord II: Mura (Wywioł) – Hutyra, Twarkowski, Szczurek, Kasprzak, Greń, Pechciński, Bujok, Pater, Tochalski, Mucha

Pomeczowa opinia trenera – Andrea Bucciol: - Zaczęliśmy ten mecz bardzo dobrze, po 12-stu minutach prowadziliśmy 5:0. Potem chłopcy chyba już pomyśleli, że będzie łatwo. Tymczasem popełniliśmy kilka błędów, które spowodowały, że mecz okazał się dla nas dość ciężki, a rywal – trudny, agresywny. Widać po niektórych chłopakach, że jeszcze niewiele wspólnie z nami trenowali. Na wyeliminowanie błędów potrzeba nam jeszcze czasu. Momentami byłem dziś zadowolony z gry, momentami – nie