Futsal

Kwartet w kadrze

Kilkudniowe zgrupowanie w Ożarowie Mazowieckim rozpocznie się tuż po zakończeniu pierwszej części sezonu 2021/22 w Statscore Futsal Ekstraklasie, 12 grudnia br. Jego zwieńczeniem będzie wyjazdowy dwumecz biało-czerwonych z reprezentacją Słowenii. Do spotkań dojdzie 19 grudnia (g. 17:00) w Kidričevie oraz nazajutrz (g. 20:00) w miejscowości Laško. Wśród powołanych zawodników znalazło się czterech przedstawicieli Rekordu: Bartłomiej Nawrat, Michał Kubik, Michał Marek i Mikołaj Zastawnik.

TP

poprzedni mecz

FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3
6 : 1