Po czterech latach owocnej, obustronnie korzystnej i naznaczonej zdobywanymi przez klub trofeami współpracy, obie strony – Rekord i Michał Kubik, zdecydowały o przedłużeniu umowy kontraktowej. Popularny „Siwy” będzie przywdziewał biało-zielone barwy futsalowych mistrzów Polski przez kolejne dwa sezony.
Życząc zdrowia, kolejnych laurów i sukcesów z Rekordem, na razie trzymamy kciuki za powodzenie w eliminacjach UEFA Futsal EURO 2022, kapitana drużyny i całej reprezentacji Polski.
Rekord TV/TP/foto: PM
poprzedni mecz
FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3