Futsal

Kadrowy koniec sezonu

Biało-czerwoni po zwieńczonych sukcesem (czyt. awansem) eliminacjach do finałów UEFA Futsal Euro 2022 oraz ligowych rozgrywkach Statscore Futsal Ekstraklasy spotkają się jeszcze raz. Selekcjoner Błażej Korczyński powołał na ostatnie w tym sezonie zgrupowanie w Koszalinie, w dniach 30.05-5.06.br., czternastu zawodników. W tym gronie znalazł się tercet „rekordzistów”: Michał Kubik, Michał Marek oraz Bartłomiej Nawrat.

Komplet powołań - tutaj.

TP/foto: J. Żmijewska

poprzedni mecz

FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3
6 : 1