Futsal

Jest i piąty

W dniach 4-11 kwietnia br., w Ożarowie Mazowieckim, pojawią się powołani przez selekcjonera Błażeja Korczyńskiego reprezentanci Polski w futsalu. Już wcześniej informowaliśmy, że wśród powołanych znalazło się m.in. czterech przedstawicieli bielskiego Rekordu – Krzysztof Iwanek, Michał Kubik, Sebastian Leszczak i Mikołaj Zastawnik. W ostatnich godzinach do siedziby klubu dotarło również „dowołanie” dla piątego z biało-zielonych – Kamila Surmiaka (na zdjęciu).

TP/foto: PM

poprzedni mecz

FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3
6 : 1