Futsal

Czterech na „Puchar Lata”

Kwartet „rekordzistów” otrzymał powołanie do futsalowej reprezentacji U-19.

 

Biało-czerwoni wezmą udział w dniach 20-26 czerwca br., w chorwackiej miejscowości Poreč, w międzynarodowym i doborowo obsadzonym turnieju „Futsal Week U-19 Summer Cup”. Grupowymi rywalami polskich 19-latków będą rówieśnicy z: Portugalii, Ukrainy i Maroka. w drugiej z grup eliminacyjnych rywalizować będą reprezentacje: Hiszpanii, Chorwacji, Czech i Włoch.

 

Trener Łukasz Żebrowski powołał na krótkie zgrupowanie (16-18.06.2023 r., w Bielsku-Białej) poprzedzające wyjazd nad Adriatyk 15-u zawodników, w tym czterech graczy Rekordu: Miłosza Krzempka, Kacpra Madeję (na zdjęciu w środku), Kacpra PawlusaJakuba Florka.

 

TP/foto: PM

poprzedni mecz

FUTSAL
28.05.2026 / czwartek / godz. 18:00
FAZA PLAY-OFF - O 3 MIEJSCE - MECZ 3
6 : 1