Dreman Komprachcice/Opole – Rekord Bielsko-Biała:
Futsal Ekstraklasa – relacja
Futsal Ekstraklasa
Sportowe Fakty
Nowa Trybuna Opolska
Sportowe Beskidy
24Opole.pl
zebrał: TP
Żegnając się przed rokiem z „rekordzistami” nie wykluczał powrotu do biało-zielonych.
W dniach 1-7 lipca br., w Warszawie, rozegrane zostaną Akademickie Mistrzostwa Świata w futsalu.
Półtora roku w biało-zielonych barwach, dwukrotnie zdobyty Puchar Polski, to skrócony bilans osiągnięć opuszczającego bielski Rekord Martina Došy.
W rozmowie z Piotrem Szymurą, wiceprezesem zarządu klubu oraz Jesusem Lopezem Garcią, szkoleniowcem futsalowców bielskiego Rekordu, między innymi o…
Po sezonie 2025/26 z biało-zielonymi, w glorii zdobywców Pucharu Polski, żegnają się Guilherme Kadu Furtado i Franco Spellanzon.