Młodzież

Tak grała młodzież – 24.03.2024

Czy w niedzielę uda się podtrzymać sobotni, zwycięski trend? Poniżej wyniki, składy, pomeczowe opinie…

24.03.2024 – niedziela

III Wojewódzka Liga Młodzików (D2)

Rekord II Bielsko-Biała – GLKS Sferanet Wilkowice 3:2 (1:1)

gole: Wierzewski - 2, Pielas - 1

Rekord: Bak - Smoliński, Sporek, Mędrzak, Wierzewski, Miszczyk, Voloshyn, Mentel, Byrski oraz Pielas, Krajewski, Kasperczak, Dudko, Szpak

Pomeczowa opinia trenera – Przemysław Musiał: - Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Mimo przewagi fizycznej przeciwnika dobrze radziliśmy sobie w pojedynkach. Gratulacje dla chłopaków i dziękuję rodzicom za doping.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Tygryski Świętochłowice – Rekord Bielsko-Biała 0:6 (0:0)

gole: Kamenchuk - 2, Byrska, Kastelik, Woźniak, Błasiak po 1

Rekord: Jania – Byrska, Błasiak, Homel, Kamenchuk, Kastelik, Koziołek, Pietrzyk, Woźniak oraz

Mydlarz

Pomeczowa opinia trenerki – Katarzyna Moskała: - Zaczęłyśmy mecz dosyć ospale, musiało minąć kilka minut, abyśmy weszły na właściwe tory. Do drugiej połowy nie umiałyśmy się wstrzelić w bramkę, tworząc mnóstwo sytuacji. Dziewczyny dzięki swojej nieustępliwości i wierze w nasz plan potrafiły cierpliwie dążyć do tego, aby otworzyć wynik spotkania i dołożyć kolejne bramki.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 7:1 (4:0)

gole: Hylaszek, Ryś - 2,Kłus, Wójcik, Syrek po 1

Rekord: Gładysz – Dudek, Hylaszek (Mathea), Kubica, Kwaśny, Kłus (Ryś), Lipka, Pala (Holbowski), Rychły, Syrek, D. Wójcik

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - W 9. minucie prowadziliśmy 3:0. Mocny i skuteczny początek dał nam komfort mentalny. Drugi weekend z rzędu z wynikowym "hat-trickiem", wobec tego z jednej strony zasłużone brawa (!), z drugiej musimy do wyników stale podchodzić z pokorą i nastawieniem na dalszy rozwój oraz treningową pracę. PS. Od poniedziałku sztab będzie w komplecie!

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-16

Rekord Bielsko-Biała – AP SJZ Jastrzębie-Zdrój 14:0 (5:0)

gole: Romanowska - 5, Ogar - 4, Czuż - 2, Koczur, Skrok, Mysłowska po 1

Rekord: Rogoz – Blaut, Czuż, Koczur, Mysłowska, Ogar, Ohirko, Romanowska, Skrok, Studencka, Rybarska

Pomeczowa opinia trenera – Michał Majnusz: - Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu - przede wszystkim mówię o tempie i intensywności. Dziewczyny wykonały w tych aspektach kawał dobrej roboty i to jest klucz do zdobywania trzech punktów. "Graty"!

Centralna Liga Juniorek U-18, gr. południowa

Czarni Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:2)

gole: Sikora, Sieradzka, Jendrzejczyk

Rekord: Śmiechowicz –  Płonka (75. Kisielewska), Jendrzejczyk, Żmudka, Szulawska, Sikora, N. Siwek, Sikora, Bednarek, Madejczyk (82. Banach), Niesłańczyk (70. Bulczak), Sieradzka

Pomeczowa opinia trenera - Przemysław Pudełko: - Bardzo nierówny mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa charakteryzowała się większą kulturą gry, dłuższym posiadaniem piłki i bardzo skutecznym, wysokim pressingiem. W drugiej niestety wkradła się nerwowość i to przeciwniczki stworzyły więcej sytuacji bramkowych. Mimo wszystko cieszy jeden punkt na trudnym terenie. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia dwóch kontuzjowanych zawodniczek - Nicole i Oliwii.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

gol: Swatek

Rekord: Porębski – Czerniak, Kapuśnik, Kobiela, Mularczyk, Myszka, Starzykowski, Swatek, Majcherek, B. Wójcik, Łopatka oraz Janusz, Kurpas, Kurzyniec, Mendrygał

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Powtórzę słowa trenera Nowaka: "w piłce nożnej nie zawsze wygrywa zespół lepszy". Bardzo dobra pierwsza połowa, w której do pełni szczęścia jedynie zabrakło skuteczności. Duży wpływ na losy spotkania miała bramka stracona "do szatni". Na razie płacimy frycowe w I lidze, ale zebrane doświadczenie w przyszłości będzie procentować.

II Wojewódzka Liga Młodzików D2, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – Góral Istebna 14:1 (8:0)

gole: Kiedrowski, Sokołowski - 4, Olejniczak - 3, Gad, Wierzchucki, Willmann po 1

Rekord: Kajstura – Olejniczak, Droń, Mędrzak, Krajewski, Gad, Kiedrowski, Lis, Wierzchucki, Willmann, Leszczawski oraz Sokołowski, Żmuda

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Kubaczka: - Cały mecz pod naszą kontrolą. Skuteczność była na o wiele wyższym poziomie, niż w poprzednim meczu, co mnie cieszy jako szkoleniowca. Chłopcy, grając na różnych pozycjach świetnie reagowali i realizowali założenia w działaniach indywidualnych. Gratulacje dla drużyny!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 3:1 (2:1)

gole: Drużbacki - 2, Porębski - 1

Rekord: Bem – Drużbacki (Witkowski), Kliś, Legut, Porębski, Sadlik (Wiertelorz), Sapiński (Wójciga), Szweda (Łuczak), Targosz (Gumółka), R. Walaszek (Kovalenko), Wykręt (Bańbuła)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Brawa dla wszystkich zawodników - tych, którzy rozpoczynali mecz i tych, którzy go kończyli. Każdy pracował dla drużyny i to dało nam efekt końcowy w postaci trzech punktów, zdobytych w przyjemnym dla oka stylu.

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 4:3 (1:3)

gole: Kozieł, Dobija, Maciejny po 1

Rekord: Dybczak – Białek, F. Góral, Imielski, Kopka, Kosmaty, Kędziora, Maciejny, Steciuk oraz Dobija, Filipczak, Kozieł, Witkowski

Pomeczowa opinia trenera – Dominik Włosok: - Ciężki mecz, z trudnym i dobrze zorganizowanym przeciwnikiem. Pomimo szybko strzelonych bramek nasza gra nie była najlepsza. Dużo niedokładności, zbyt wolna gra i błędy spowodowały, że w rezultacie przegrywamy mecz. Musimy wyciągnąć wnioski i dalej mocno pracować.

28.04.2024 / niedziela / godz. 09:00