III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)

SMS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:2)

gole: Kajstura - 2, Kasperczak, Voloshyn po 1

Rekord: Kajstura - Kasperczak, Mędrzak, Krajewski, Voloshyn, Szpak, Wieczorek, Łopatka, Antoń oraz Bąk, Gądkowski, Pięta

Pomeczowa opinia trenerki - Anna Król: - To był przyzwoity mecz w naszym wykonaniu. Dobrze funkcjonowała gra w ataku, dzięki czemu stworzyliśmy sobie dużo sytuacji do strzelenia bramki. W defensywie mieliśmy problem z zawężeniem i skróceniem pola gry, co wykorzystał nasz przeciwnik – jednak tylko raz skutecznie. Dwa podania prostopadłe pozwoliły nam na zdobycie przestrzeni i umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Kolejne dwie bramki strzeliliśmy po akcjach indywidualnych.

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 4:2 (1:0)

gole: Dobija - 2, Maciejny, Góral po 1

Rekord: Karman – Dobija, Góral, Imielski, Kopka, Kozieł, Kędziora, Maciejny, Steciuk oraz Białek, Filipczak, Gierat, Kosmaty

Pomeczowa opinia trenera – Rafał Błażyczek: - W trakcie tygodnia na treningach wyglądaliśmy bardzo dobrze i myślę, że miało to również przełożenie na mecz. Kreujemy 7-8 sytuacji do zdobycia bramki i wykorzystujemy cztery z nich. Paradoksalnie jest to wyraźny postęp w skuteczności – porównując to do meczów jesiennych. Dobry ofensywny mecz w wykonaniu obu drużyn.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

SMS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

gole: Maroszek -2, Grabski - 1

Rekord: Pałosz (Bem)– Biela, Grabowski (Hubczak), Grabski, Górkiewicz (Drewniak), Maroszek, Matykiewicz (Frohlich), Ptak, Szemiot, Szymanek (Gołąbek), K. Zajas

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Mecz pod naszą kontrolą, zasłużone zwycięstwo. Cała drużyna dobrze się spisała. Pracujemy dalej!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

(12:00) Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 3:4 (3:1)

gole: Wykręt - 2, Gumółka, Sapiński

Rekord: Żołneczko – Sapiński (Kovalenko), Gumółka (Foxa), Kliś, Legut, Porębski, Szweda (Łuczak), Targosz (Budka), R. Walaszek (Sadlik), Wiertelorz (Bańbuła), Wykręt

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Od 3:0 do 3:4. Wiele mógłbym powiedzieć po tym meczu, ale powiem tylko tyle – kto nie widział, niech żałuje.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Victoria Kosmos Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

gol: Zaborowski

Rekord: Mrożek - Beer (Holbowski), Hylaszek, Krakowski (Sztorc), Kubica (Biegun), Kwaśny, Kłus (Łyszczarz), Lipka, Skolik, Szczygieł (Grzegorz), Zaborowski

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Potrzebowaliśmy kilkunastu minut, aby wejść na właściwe „obroty”. Gra wówczas przeniosła się na połowę rywala, a naszą postawę cechował atak pozycyjny. Na wynik przełożyło się to chwilę po przerwie. Po straconej bramce na 1:2 jakość naszych poczynań ofensywnych spadła.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rozwój Katowice – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

gol: Czerniak

Rekord: Porębski – Czerniak, Kapuśnik, Klepaczek, Korzec, Majcherek, Mendrygal, Mularczyk, Starzykowski, Swatek, Wójcik oraz Białek, Gruszczyński, Kurzyniec, B. Macura, Nowak

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Patrząc na okoliczności i przebieg meczu oraz fakt, że straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach meczu, na pewno ten remis przyjmujemy z ogromnym niedosytem. Tym bardziej, że grając w dziesięciu całą, drugą połowę, byliśmy bliżej strzelenia kolejnych bramek, niż Rozwój.

19.04.2024 – piątek

III Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Zapora Wapienica – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

gol: Łach

Rekord: Szkorupa - Białek, Janusz, Komędera, Lach, Laskoś, Mrózek, Myszka, Zdorevskyi, Łach, Śmieja oraz Gąsiorek, Havrylenko, Kosmaty, B. Nowak, Szymański

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski: - Nie będę ukrywał, że zaprezentowaliśmy się słabo. Szybko zdobyta bramka okazała się jedyną w tym meczu.