Młodzież szkółka

Młodzież szkółka | 25-08-17

Fragaria Cup – dni I-II

 

Trwają grupowe eliminacje w międzynarodowym turnieju w słowackim Prešovie, m.in. z udziałem 10-latków Rekordu – wyniki bielszczan.

16. Międzynarodowy turniej Fragaria Cup – 2-6.07.2017 r.

Kategoria U-10, grupa A – dzień II (poniedziałek, 3.07.2017 r.)

(13:00) MŠO Šturovo (Słowacja) – Rekord B-B 1:2; gole: Kobędza, Dyduch

(16:00) CFT Academy Prešov-Sokol Lubotice (Słowacja) – Rekord B-B 0:3; gole: Graboń, Olma, Kobędza

Opinia trenera – Maciej Tokarczyk: - Z gry i dzisiejszych wyników jestem bardzo zadowolony. Natomiast celowniki mieliśmy w obu meczach mocno rozregulowane. Niektórzy z chłopaków sami tylko wiedzą, w jaki sposób marnowali fantastyczne okazje. Ale jeśli chodzi o sam obraz tego co działo się na boisku, to nie będzie przesadą określić, że dominowaliśmy.

Dzień I (niedziela, 2.07.2017 r.)

(9:00) 1. FC Tatran Prešov (Słowacja) – Rekord B-B 0:2; gole: Fender, Foxa

(10:00) MUKP Dąbrowa Górnicza – Rekord B-B 1:1; gol; Bigos

Rekord U-10: Grygierek - Ciepielowski, Śliwa, Dyduch, Wykręt, Bednarz, Fender, Kobędza, Bigos, Olma, Foxa, Graboń, Mikusiak

Opinia trenera – Maciej Tokarczyk: - Warto na wstępie podkreślić perfekcyjną organizację zawodów – boiska są super przygotowane do gry, mamy pełną dostępność do informacji: co, gdzie, kiedy? A co do samych meczów,...ze wstępnego rozeznania widzę, że mierzyliśmy się dziś z mocnymi rywalami, którzy powinni być w czołówce naszej grupy, no i oba spotkania były na tzw. styku. W konfrontacji z gospodarzami byliśmy po prostu skuteczniejsi. W drugim meczu przegrywaliśmy 0:1, ale już potem mieliśmy kilka dobrych momentów w grze, stworzyliśmy parę dogodnych sytuacji, z których wykorzystaliśmy jedną.

Program zawodów oraz bieżące wyniki turnieju – TUTAJ.