Młodzież szkółka

Młodzież szkółka | 25-08-17

Mały Mistrz Sportu zaprasza

Trzecia klasa Szkoły Podstawowej MM Sport w Bielsku Białej zadba o wszechstronny rozwój sportowy Twojego dziecka!

Chcielibyśmy poinformować, że w Szkole Podstawowej Małego Mistrza Sportu został otwarty jeden oddział na poziomie trzeciej klasy. Szkoła zaprasza dzieci, które otrzymały promocję do trzeciej klasy i chciałyby kontynuować naukę z poszerzonym profilem sportowym. Ideą szkoły MM Sport jest łączenie realizacji podstaw programowych z codziennymi zajęciami sportowymi tj. pływanie, gimnastyka, tenis, tańce i judo. Różnorodność zajęć sportowych jest podstawą ogólnego rozwoju dziecka w klasach 1-3, natomiast od 4 klasy może nastąpić specjalizacja w wybranej dyscyplinie. Dużym atutem jest współpraca ze Szkołą Podstawową SMS BTS Rekord Bielsko-Biała, gdzie od czwartej klasy dzieci zainteresowane piłką nożną mogą profesjonalnie trenować tę dyscyplinę.

Szkoła dodatkowo oferuje trzecioklasistom: rozszerzony język angielski, zajęcia z robotyki LEGO, szachy, świetlicę czynną w godzinach: 6:30-8:00 oraz 14:30-17:00 (koła zainteresowań, pomoc w odrabianiu prac domowych, zajęcia z wychowawcami klas).

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: +48 792 123 223 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.