Młodzież szkółka

Młodzież szkółka | 19-02-19

Druga lokata 9-latków

Cieszy nie tak wysoka pozycja w klasyfikacji, jak okazja do skonfrontowania się z rówieśnikami w mocnej, turniejowej stawce.

Młodzi „rekordziści” (z rocznika 2010), podopieczni Mariusz Gąsiorka, wzięli udział turnieju „Futsal Master U-9”, który w minioną niedzielę rozegrano w Tarnowie. Na starcie pojawiło się 12 ekip głównie z Małopolski oraz Podkarpacia, Świętokrzyskiego i ze Śląska. W dwóch halach rozegrano 48 meczów, w których w sumie wystąpiło 144-ech zawodników. O turnieju opowiada szkoleniowiec bielszczan. – Rozegraliśmy osiem spotkań, z których sześć wygraliśmy, w jednym zremisowaliśmy, a jedno zakończyło się naszą porażką – wylicza M. Gąsiorek. – Trzeba podkreślić doborową obsadę turnieju i jego bardzo dobry poziom sportowy. Jestem zadowolony z postawy chłopaków, zagrali zespołowo i z charakterem, bez „odpuszczania”. Szczególne uznanie za emocjonujący, zremisowany mecz z ekipą Jadwigi Kraków, która triumfowała w całych zawodach. Notabene sam turniej był wzorowo zorganizowany. A teraz wyruszamy na piłkarsko-narciarski obóz do Istebnej – kończy trener biało-zielonych 9-latków

Rekord: Adrian Bartz – Konrad Duźniak, Adam Laskoś, Bartosz Nowak (uznany najlepszym zawodnikiem Rekordu, na zdjęciu poniżej), Witold Zbytniewski, Dominik Szczerbowski, Hubert Gąsiorek, Bartosz Kozajda, Mateusz Zioło.

TP