Piłka nożna

Piłka nożna | 05-08-22

Sport zapowiada sezon w III lidze

Polonia Bytom i długo nic? Takim tytułem opatrzona jest zapowiedź rozgrywek w grupie trzeciej. A co o Rekordzie? Czytamy….

Startujące w ten weekend rozgrywki grupy III trzeciej ligi mają zdecydowanego faworyta, ale to tylko rozważania na papierze – pisze we wstępie autor artykułu red. Bogdan Nather. A co o biało-zielonych znajdziemy w katowickim dzienniku?

(…) Głównym kontrkandydatem bytomian do awansu wydaje się być Rekord Bielsko-Biała. Ten zespół od wielu lat plasuje w ścisłej czołówce, ale to nie do końca satysfakcjonuje trenera Dariusza Mrózka, a przede wszystkim samych piłkarzy, również tych, którzy latem odeszli z drużyny z Cygańskiego Lasu, czyli Marka Sobika i Marcina Czaickiego. W koszulce Rekordu nie zobaczymy również Radosława Dzierbickiego, ale czy to jest strata?

O poważnych zamiarach bielszczan świadczy chociażby transfer czasowy Piotr Wyroby z chorzowskiego Ruchu. Dyspozytorem mocy Rekordu w dalszym ciągu będzie doświadczony Tomasz Nowak, a o możliwościach zespołu z Bielska-Białej przekonała się IV-ligowa Kuźnia Ustroń, która w meczu sparingowym została zmasakrowana 12:0! (…)

Cały artykuł do przeczytania  - tutaj, a w papierowym, piątkowym wydaniu gazety znajdziecie Państwo również Skarb Kibica III ligi, gr. 3.

dodał: TP