Piłka nożna

Piłka nożna | 11-09-17

Video-skrót i pomeczowe opinie

O bardzo dobrym poziomie III-ligowego spotkania „rekordzistów” z polkowiczanami na różne sposoby – zapraszamy.

Rekord – KGHM ZANAM, pomeczowe opinie dla Rekord TV:

 

Media po meczu Rekord – KGHM ZANAM:

Galeria BTS Rekord autorstwa Pawła Mruczka - TUTAJ


Galeria autorstwa Marka Łękawy - TUTAJ


Foto-galeria Bart Sport Foto


www.slzpn.katowice.pl - Remis w bielsku-Białej, zadowolenia byli... rywale

Polkowiczanie przyjechali na mecz z Rekordem, żeby kontynuować zwycięską passę i zrównać się z liderującą w III lidze Stalą Brzeg. Natomiast zespół z Cygańskiego Lasu miał za zadanie zmniejszyć 4-punktową stratę do drużyny KGHM ZANAM i dołączyć do czołówki. Remis 1:1 nie zadowolił więc żadnej z drużyn walczących o komplet punktów, ale widzowie mogli być usatysfakcjonowani. Zobaczyli bowiem ciekawe widowisko, trzymające w napięciu od pierwszych do ostatnich sekund.


www.sportowebeskidy.pl - Powalczyli z wiceliderem 

To już jest pewną tradycją, że mecze Rekordu są wyjątkowo emocjonujące, lecz dziś "Rekordziści" zaliczają kolejny remis. Tym razem z ekipą z Polkowic.


www.dolfutbol.pl - Piast Żmigród wypunktował Ślęzę we Wrocławiu 

[..] W niedzielę najlepsza jak dotąd drużyna z regionu KS Polkowice grała w Bielsku-Białej z Rekordem. Goście objęli prowadzenie w 16 min. po trafieniu niezawodnego Mariusza Szuszkiewicza. Niestety, w 61 min. Rekord wyrównał po bramce z rzutu karnego.


www.kspolkowice.pl - Cenny punkt w Bielsku 

W meczu wyjazdowym rozegranym w Bielsku –Białej piłkarze KGHM ZANAM Polkowice zremisowali z miejscowym Rekordem 1:1. Prowadzenie naszej drużynie dał w 16. min. Mariusz Szuszkiewicz. Wyrównał w 61. min. z rzutu karnego Łukasz Szędzielarz.

ŁB/TP