SMS

SMS | 28-06-18

Montesilvano Futsal Cup – finały

 

Każda z trzech ekip Rekordu walczy o medale, dwie mają krążki już zapewnione.

6. Montesilvano Futsal Cup – dzień V (29.06.2018 r.)

Transmisje finałowych spotkań, i nie tylko, do obejrzenia – tutaj.

kategoria U-17 – o 3. miejsce 

Squadra Mouscron (Belgia) – Rekord Bielsko-Biała 8:3 (4:1)

gole: Pietyra - 2, Groń - 1

Pomeczowa opinia trenera – Andrea Bucciol: - Zabrakło sił! Półfinał chłopcy skończyli grać przed północą, a na mecz o trzecie miejsce wyszli w samo południe. Do tego dały o sobie znać kontuzje, trudy turnieju. Mecz z Belgami kończyliśmy w pięciu z bramkarzem. Ale chłopcy co mogli, to oddali na boisku. Mouscron było od nas lepsze przede wszystkim pod względem fizycznym. Powiem szczerze, jestem zadowolony z miejsca w czwórce oraz postawy naszych chłopaków w meczach z Węgrami, Lazio i Virtusem.

kategoria  U-15 – finał

Fenice Calcio A5 Venezia Mestre – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

gol: samobójczy

Pomeczowa opinia trenera - Bartłomiej Nawrat: - Niestety pomimo naszej przewagi w tym meczu nie udało nam się wygrać. Szkoda niewykorzystanych sytuacji. Dziękuję chłopakom za cały turniej, bo zostawili dużo sił na boisku. Oby to doświadczenie z tego turnieju zaprocentowało w przyszłości. Jeszcze raz pozdrowienia dla trenera Ruckiego. Ma fajnych chłopaków z dużymi możliwościami.

kategoria U-19 – finał

Inter Movistar – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (2:0)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Tak jak obiecaliśmy wczoraj, walczyliśmy. Uważam, że była to najlepsza drużyna z jaką graliśmy na wszystkich turniejach we Włoszech i we Francji. Myślę, że zmusiliśmy ich do wysiłku i nie przynieśliśmy wstydu. W każdym razie, przy żadnym z wcześniejszych rywali młodzi Hiszpanie nie musieli się tak "napocić", każdemu przed nami aplikowali po dziewięć i więcej goli. Brawa dla chłopaków za cały turniej, podziękowania dla biało-zielonych za świetnie wsparcie z trybun. W imieniu swoim oraz Bartka Nawrata dziękuję za ogromne wsparcie trenerskie Andrei, a za organizacyjny trud - Jemu, Agnieszce i Darkowi Spisakowi - wzór!

 6. Montesilvano Futsal Cup – dzień IV (28.06.2018 r.)

kategoria U-19 – 1/2 finału

Elledi Carmagnola – Rekord Bielsko-Biała 1:7

gole: Miłoń - 4, Łasak - 2, M. Franusik - 1

Rekord U-19: Iwanek - Cichy, Obracaj, Łasak, T. Franusik, M. Franusik, Grzywaczewski, Jekiełek, Miłoń, Maślak; trener: Jaroszek

"Rekordziści" w ścisłym finale turnieju, rywalem hiszpański Inter Movistar!

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Zagraliśmy dzisiaj najlepszy mecz w turnieju. Byliśmy lepsi od rywali w każdym futsalowym elemencie. Jutro finał z rewelacyjnie grającym Interem Movistar. Będziemy walczyć!

kategoria  U-15 – 1/2 finału 

Vallerano Futsal – Rekord Bielsko-Biała 0:3 

gole: Gawlak, Piękoś, Nowak

Rekord U-15: Szkucik, Mura - Gawlak, Twarkowski, Piękoś, Porębski, Sajdak, Ligocki, Hutyra, Nowak, Szczurek, Ciućka; trener: Nawrat

Biało-zieloni wystąpią w piątkowym finale, mając za oponentów zespół Fenice Calcio A5!

Pomeczowa opinia trenera - Bartłomiej Nawrat: - Inaczej niż nasi 19-latkowie, zagraliśmy dzisiaj najsłabszy mecz w turnieju. Nie możemy być zadowoleni z naszej postawy. Jedynie cieszy wygrana i sam awans do finału.

kategoria U-17 – 1/2 finału

Virtus Romanina – Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord U-17: Burzej - Groń, Antczak, Pietyra, Guzdek, Kania, Wróblewski, Kowalczyk, Motyczko, Mieszczak; trener: Bucciol

Bielszczanie zagrają o 3. miejsce w turnieju z belgijskim Squadra Mouscron.

Pomeczowa opinia trenera – Andrea Bucciol: - Po przeciwnej stronie stanęła drużyna z ósemką Brazylijczyków i jednym Japończykiem w składzie. To miał być Virtus Romanina, a wyszedł na boisko „Virtus Brazylia”! Mimo nikłej porażki jestem dumny z dziesiątki moich Polaków!