SMS

SMS | 15-06-18

Tak grała młodzież - 15-16.06.2018 r.

O takim weekendzie mogliby pomarzyć w niejednym klubie, szczegóły poniżej.

Sobota - 16.06.2018 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)

Rekord: Przybyła (Mura) - Glet, Porębski, Cembala, Migas, Ligocki, Dudajek, Gawlak, Ciućka, Mucha, Greń oraz Sajdak, Nowak, Twarkowski, Szczurek, Hutyra, Piękoś

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Postawiliśmy mistrzowi twarde warunki, detal zdecydował o przegranej, szkoda wysiłku chłopaków, bo pracowali mocno, remis odzwierciedliłby wydarzenia boiskowe, a tak w kolejnym ciasnym meczu schodzimy na tarczy. Podziękowania dla całej grupy zawodników, świetny zespół, przyjemność z nimi pracować. Dla kierownika Pawła Gawlaka, za okazane wsparcie, przy każdej możliwej sytuacji, mega-człowiek. Panu Irkowi Przybyle za wytrwałe "kamerowanie" naszych meczów, dzięki tym analizom również stajemy się lepsi, no i dla rodziców za wsparcie w tych dobrych, a co ważniejsze w gorszych momentach! Byli prawdziwym dwunastym zawodnikiem". Za okazaną sympatię kłaniam się w pas!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Piast Cieszyn 6:2 (2:1)

gole: Kopacz, Gołuch, Tatarczyk, Olek, Kamionka, Mielnikiewicz

Rekord: Bizoń - Wala (Tatarczyk), Mieszczak (Gacek), Żurek, Szafran (Brzezgacz), Liszka (Mielnikiewicz), Mojżesz, Gołuch (Olek), Rozmus (Kamionka), Kopacz, Szoblik (Kurowski)

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Graliśmy dzisiaj od piątej minuty w dziesięciu, mimo to przewyższaliśmy piłkarsko przeciwnika w każdym aspekcie. Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego nastąpił koniec mojej pięcioletniej pracy z grupą rocznika 2002. Okres, kiedy obserwowałem każdego dnia, jak młody zawodnik dojrzewa, rozwija się i zbiera życiowe doświadczenie. Najtrudniejszy okres w życiu chłopaków udało nam się przejść wspólnie dzięki pomocy wielu wspaniałych ludzi. Dziękuję każdemu trenerowi, który dołożył, choć małą cegiełkę do rozwoju piłkarskiego chłopaków. Nauczycielom za przekazaną wiedzę i trud wychowania. Rodzicom za pełne zaufanie i wsparcie każdego dnia. A przede wszystkim Mateuszowi Żyle, wychowawcy chłopaków, który przekazał najważniejsze wartości życiowe i ukształtował każdego na wspaniałego człowieka. A chłopakom życzę, aby nigdy nie zrażali się porażkami i wytrwale dążyli do celu. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

II Liga kobiet – mecz barażowy nr 1 o awans do I ligi

Sparta Daleszyce - Rekord Bielsko-Biała 1:5 (0:2)

gole: Moskała - 3, Mandla, Klos po 1

Rekord: Kuś - Bułka (Bysko), Chrząszcz, Skolarz, Chóras, Madeja, Franaszek (Marchewka), Nowacka, Mandla (Chwastek), Klos, Moskała (Chomiuk)

Piątek - 15.06.2018 r.

Rekord II Bielsko-Biała - KS Mazańcowice 23:0 (7:0)

gole: Kozina, Grzywaczewski po 5, Biela - 3, Obracaj, Brzóska, Madzia po 2, Jaroszek, Pietyra, Groń, Ziemkiewicz po 1

Rekord: Syc - Huczek (Groń), Płowucha, Madzia, Jaroszek (Heller), Gąsior (Wyroba), Ziemkiewicz, Łasak (Biela), Niemczyk (Brzóska), Pietyra (Obracaj), Kozina (Grzywaczewski)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Dziękuję drużynie z Mazańcowic za sportową postawę. Bez względu na wynik ewentualnego barażu o awans, był to dla nas udany sezon. Zajęliśmy pierwsze miejsce, straciliśmy najmniej bramek w lidze, równocześnie strzelając ich najwięcej (o 38 więcej, niż nasi rywale w grze o promocję do ligi okręgowej). Pobiliśmy tym samym rekord Czarnych Jaworze z zeszłego sezonu w ilości zdobytych goli, przy mniejszej o 2,5 ilości meczów (z Godziszką graliśmy tylko 45 minut). Mogę być tylko zadowolony. Zostaje nam tylko czekać na wynik z Hecznarowic i solidnie przygotować się do ewentualnego barażu. Dziękuje już teraz wszystkim zawodnikom za ten rok.

PS. Wprawdzie tabela wyników rozgrywek A-klasy w Podokręgu Bielsko-Biała nie została jeszcze zweryfikowana, ale wobec bezbramkowego remisu KS Bestwinka w Hecznarowicach z tamtejszym Sokołem, możemy nieoficjalnie zakomunikować - rezerwy w Rekordu w "okręgówce"!!!