SMS

SMS | 03-06-18

Tak grała młodzież - 3.06.2018 r.

Kolejna dawka ligowego grania młodzieży - wyniki.

Niedziela - 3.06.2018 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików '05

Polonia Łaziska Górne -  Rekord II Bielsko-Biała 0:7 (0:5)

gole: Michalski - 2, Wanat, Koperniak, Rusin, Pawlus, Grabski, po 1

Rekord II: Florek - Wanat, Biela, Żyrek, Dudys, Koperniak, Rusin, Michalski, Pawlus oraz Wróbel, Korabik, Pabis, Grabski

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Dzisiejszym meczem zapewniliśmy sobie mistrzostwo ligi. Zagraliśmy w świetnym stylu, dominując od pierwszej do ostatniej minuty. Gratuluję sukcesu, który jest wynikiem bardzo dobrej pracy i podejścia chłopaków. Dziś się cieszymy, ale zakładamy sobie kolejne cele, do których będziemy dążyć.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

gole: Twarkowski, Ciućka

Rekord: Mura (Babicki) - Sobótka, Cembala, Porębski, Sajdak, Migas, Gawlak, Twarkowski, Ciućka, Dudajek, Piękoś oraz Glet, Nowak, Ligocki, Hutyra, Szczurek, Greń

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Czujemy spory niedosyt, zawiedliśmy głównie w ataku szybkim, rozprowadzeniu akcji po przechwycie, tu było dużo do popisu..., a nie popisaliśmy się. Decyzyjność w tym meczu nie była naszą dobrą stroną.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Górnik Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

gol: Heller

Rekord: Syc - Heller, Guzdek, Maślak, Grzywaczewski (Brzazgacz), Brzóska, Ziemkiewicz, Jekiełek, Kubica, Oleś (Wróblewski), Bryczek (Kopacz)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Bardzo dobry występ całej drużyny na trudnym terenie w Zabrzu. Trzeba pochwalić postawę Janka Syca w bramce, dojrzałe granie chłopaków z rocznika '99, pracę, jaką wykonali w strefie środkowej Kacper Ziemkiewicz, Paweł Brzóska i Wiktor Grzywaczewski oraz dobrą grę zawodników z rocznika 2002. I tak nieopatrznie i z przypadku udało mi się wszystkich pochwalić po raz drugi.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie 4:0 (1:0)

gole: Olszewski - 2, Wierzbicki, Mertens po 1

Rekord: Adamecki - Matykiewicz, Mojeszczyk, Olszewski, Mertens, Kensy, Śliwka, Riva, Piekar oraz Boruń, Wierzbicki

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Po raz kolejny zawodnicy pokazali swoje wysokie umiejętności rozumienia gry. Byliśmy mocni w kreowaniu sytuacji i obronie na połowie przeciwnika. Brawo!

A-Klasa

Rekord II Bielsko-Biała - Beskid Godziszka 2:0 (2:0) - mecz przerwany, drużyna gości nie wyszła na drugą połowę meczu

gole: Jaroszek, Łasak po 1

Rekord II: Iwanek - Huczek, Płowucha, Madzia, Jaroszek, Jaroś, Skęczek, Niemczyk, Obracaj, Łasak, Biela

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca z żadnej klasie rozgrywkowej. Psuje to wizerunek dyscypliny. Nie chcę tego szerzej komentować.