SMS

SMS | 29-05-18

Tak grała młodzież – 29-30.05.2018 r.

Odrabiamy ligowe zaległości, wyniki trzech potyczek młodzieży.

Wtorek – 29.05.2018 r.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom 5:0 (3:0)

gole: Kozina - 2, Brzóska, Guzdek, Biela po 1

Rekord: Syc (Iwanek) - Brzóska, Ziemkiewicz, Bryczek (Wyroba), Grzywaczewski (Miłoń), Maślak (Pietyra), Stawicki (Kowalczyk), Płowucha (Kozina), Guzdek (Olszowski), Groń, Biela

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Mamy w klubie, w tej grupie kilku ludzi zapowiadających się na piłkarzy przez duże "P". Krótko - zasłużone zwycięstwo, wyróżnili się Biela, Guzdek, Groń i Kozina.

Środa – 30.05.2018

IV Wojewódzka Liga Juniorek Młodszych

KKS Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:1)

gole: Sitarz - 2

Rekord: Byrdy - Gnela, Sablik, Golec, Gnela, Gołąbek, Janko, Pawlik, Pawłowska, Wiesner, Sitarz

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Do zwycięstwa brakło nam kilku sekund. Mieliśmy ogromną przewagę przede wszystkim w ilości stworzonych sytuacji, ale to dzisiaj nie wystarczyło. Cieszę się, że ten mecz się odbył, bo mieliśmy całą masę trudności, żeby się tutaj dzisiaj znaleźć.

II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 3:1 (0:0)

gole: Droździk - 2, Gołąbek - 1,

Rekord: Białka (Dyduch) - Kajstura, Gołąbek, Gibas, Komraus, Droździk, Pieniądz, Kaspera, Wiśniewski oraz Sekuła, Biedrawa, Ptak, Madej, Gąsiorek

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Od rana chłopcy tym meczem żyli. Analiza i odprawa w ramach porannego, pierwszego treningu przyniosła zamierzony efekt. Gratuluję chłopakom dzisiejszego zwycięstwa, zasłużyli na nie, włączając się do dalszej rywalizacji, w grę o pierwszą ligę. Dziękuję za trud i wysiłek włożony w mecz!