SMS

SMS | 15-05-22

Tak grała młodzież – 15.05.2022 r.

Wyniki, składy, strzelcy goli oraz pomeczowe opinie, po niedzielnych potyczkach młodzieży Rekordu.

15.05.2022 r. – Niedziela

II Wojewódzka Liga Trampkarzy C1

SMS Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

gol: Lazar

Rekord: Wolny (Paciorek) - Kwaśniak, Kachel, Bednarz, Kędelski, Nowak, Wykręt, Śliwa, Lazar, Wiertelorz, Walczak oraz Drużbacki, Dobija, Hankus, Kobędza, Motyka, Polak

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Czy mecz był dobry? Na pewno był dynamiczny i wyrównany, ale niestety obserwowaliśmy przy tym sporo chaosu i bałaganu z obu stron. Bramki padały tylko ze stałych fragmentów gry. Trzymamy kciuki za strzelca jednej z nich - przepiękną bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił "Xavi". Mam nadzieję, że diagnoza lekarska będzie jak najbardziej pomyślna.

V Liga Okręgowa Młodzików D1

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Mazańcowice 5:1 (5:1)

Rekord: Szkorupa - Barcik, Fabjański, Gąsiorek, Hernik, Kasprzak, Laskoś, Rodak, Szymański

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Mecz rozpoczęliśmy od utraty bramki i to był jeden z niewielu błędów, które nam się przytrafiły. Dalsza część meczu była podyktowana naszym stylem gry, gdzie rozgrywanie piłki sprawiało wiele przyjemności. Przeciwnik próbował reagować — bezskutecznie. Jednym słowem zasłużone zwycięstwo, na które cały zespół zapracował. MVP spotkania został Filip Barcik.

III Wojewódzka Liga Młodzików D1

Siódemka Tychy – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (2:1)

gole: Macura, Łopatka

Rekord: Bartz - Kliś, Żmuda, Komędera, Pawlik, Brandys, Łopatka, Grzesik, Macura oraz Hankus, Kurzyniec

Pomeczowa opina trenera - Michał Trojak: - Rozegraliśmy dobre spotkanie. Graliśmy na boisku pierwszej drużyny w tabeli i z przebiegu spotkania powinniśmy wywieźć z Tychów trzy punkty. Stworzyliśmy sobie  dużo klarownych sytuacji podbramkowych, poprzez kreatywnie i cierpliwie zbudowane akcje. W defensywie również, przez prawie całe spotkanie, wyglądaliśmy solidnie. Niestety przytrafiły nam się dwa błędy, po których przeciwnik zdobył bramki. Ponownie zostaliśmy zaskoczeni po rzucie rożnym, a także po zagraniu dalszej piłki za linię naszej obrony. Chłopakom należy się pochwała za zagranie dobrych zawodów i jeśli utrzymamy poziom w następnych spotkaniach, to nikt nas nie zatrzyma. 

I Wojewódzka Liga Młodzików D2

Rekord Bielsko-Biała – Sportowa Częstochowa 4:0 (2:0)

gole: Szczerbowski - 3, Zbytniewski - 1

Rekord: Rodak - Duźniak, Grabski, Góral, Nowak, Stokłosa, Szczerbowski, Zbytniewski, Łach

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Posłużę się podobną opinią, jak w poprzednim komentarzu, z małym wyjątkiem — tu zagraliśmy na zero z tyłu i z tego jestem bardzo zadowolony. Ozdobą meczu była bramka Dominika. Natomiast podobała mi się bardzo gra Bartosza Nowaka, który nie strzelił bramki, ale w mojej opinii zasłużył na miano MVP spotkania. Brawo Rekord, brawo drużyna!

Śląska Liga Młodziczek U-13

Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (0:0)

Rekord: Rogoz - Blaut, Grab, Krzak, Loranc, Ogar, Siwek, Sopicka, Woźniak oraz Daniluk, Sapeta, Studencka

Pomeczowa opinia - Zbigniew Witkowski: - Przez większość spotkania mecz był bardzo wyrównany, choć trzeba zaznaczyć, że klarownych sytuacji bramkowych było niezbyt wiele z obu stron. W ostatnich dziesięciu minutach gry posiadające wyraźną przewagę fizyczną przeciwniczki zdołały jednak rozstrzygnąć wynik na własną korzyść. Mimo to trzeba docenić grę naszego zespołu w tym meczu z jedną z najlepszych drużyn ligi młodziczek, znajdująca się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

I Wojewódzka Liga Juniorów A1

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 2:0 (2:0)

gol: Tarasz, Bujok po 1

Rekord: Sroka (Mura) - Bogunia, Bujok, Dudajek (Macura), Kawulok, Kempny (Zątek), Krzempek (Szymala), Pater, Porębski, Tarasz (Kur), Wojaczek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Dla jednych piękne bramki padają, gdy ktoś strzela z dalekiej odległości, dla innych gdy bramka pada po zespołowej, wielopodaniowej akcji. Nasze bramki należy zaliczyć do tej drugiej grupy - akcji zespołowych.

Smuci uraz stawu skokowego Łukasza Tarasza.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1

Rekord II Bielsko-Biała – AP Champions Rybnik 7:1 (5:0)

gole: Kosowski, Wątor po 2, Kuźma, Biela, Hubczak po 1

Rekord II: Adamecki (Gut) - Biela (Zakaszewski), Grabski, Hubczak (Chudy), Jakubiec (Gałka), Karpeta (Wieczorek), Kosowski (Wątor), Kuźma, Pieniądz, Płonka, Łowiec (Malinowski)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Na początku chciałbym podziękować w imieniu swoim oraz chłopaków Panu Prezesowi za możliwość rozegrania meczu na płycie głównej. A sam mecz był jednostronny, w którym mieliśmy wielką przewagę. Jedyna niewiadoma w tym spotkaniu to taka, ile bramek strzelimy? Brawo za konsekwencję, choć szkoda kilku niewykorzystanych okazji.