SMS

SMS | 10-05-22

Tak grała młodzież – 10-11.05.2022 r.

W terminarzu rywalizacja juniorek oraz kilka innych, ciekawych potyczek – oto ich wyniki.

 

11.05.2022 r. – Środa

Liga Juniorów Młodszych B2

SMS Tychy – Rekord III Bielsko-Biała 1:3 (0:2)

gole: Makles, Frohlich, Górkiewicz

Rekord: Pałosz (Dominek) - Pieniądz, Kraszewski (Gąsiorek), Grabczyński, Łach, Syguła (J. Zajas), Frohlich (Wojnar), Ptak, Makles (Dybał), Bul (Górkiewicz), Bączek

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Graliśmy na trawiastym, dobrze przygotowanym boisku, co pozwalało na otwieranie i budowanie gry - wychodziło nam to w miarę dobrze. Cieszą bramki strzelone po składnych akcjach. Zasłużone trzy punkty.

I Wojewódzka Liga Młodzików D2

Odra Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:0)

gole: Szczerbowski - 3, Duźniak - 1

Rekord: Bartz - Duźniak, Grabski, Ł. Góral, Gąsiorek, Stokłosa, Zbytniewski, Zioło, Łach oraz Nowak, Pogwizd, Szczerbowski, Szymański

Pomeczowa opinia trenera: Mariusz Gąsiorek: - Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu. Trzeba było przestawić myślenie w przerwie. Kilka wskazówek i zespół odpowiednio zareagował w drugiej części, otwierając wynik spotkania. Przeciwnik skrócił dystans, strzelając bramkę kontaktową, ale decydujące słowo należało do naszych zawodników, którzy pokazali moc i siłę w zespole. Na uznanie zasługuje Dominik Szczerbowski, który w mojej opinii mógł strzelić jeszcze dwie bramki, wypracowane przez zespół, a zakończył na trzech. MVP wędruje właśnie do Niego. Brawo drużyna, brawo Rekord.

IV Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2, gr. 1

Rekord II Bielsko-Biała – Zapora Porąbka 5:0 (3:0)

gole: Dobija - 2, Kosmaty, F. Góral, Maciejny po 1

Rekord: Dybczak - Dobija, Imielski, Gierat, Kopka, Kosmaty, Białek, Maciejny, Kozieł oraz Steciuk, F. Góral, Malinowski

Pomeczowa opinia trenera: Rafał Błażyczek: - Grzechem byłoby na takim boisku grać inaczej, niż atakiem pozycyjnym, opartym na krótkich podaniach. Dlatego od początku, w ten sposób konstruowaliśmy akcje. Wychodziło nam to całkiem przyzwoicie, czego efektem było sporo szans do zdobycia goli. Nadal jednak musimy popracować nad przyspieszeniem naszych działań zarówno z piłką, jak i bez niej.

 

10.05.2022 r. – Wtorek

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

Unia Opole – Rekord Bielsko-Biała 0:9 (0:2)

0:1 Szafran (10. min.)

0:2 Wieczorek (16. min.)

0:3 Piekarska (60. min.)

0:4 Kłębek (65. min.)

0:5 Galus (70. min.)

0:6 Śmietana (73. min.)

0:7 Wieczorek (77. min.)

0:8 Piekarska (79. min.)

0:9 Śmietana (85. min.)

Rekord: Dołowicz – Żmudka, Palichleb, Piekarska, M. Słowik (Cygan), Biczak (Kłębek), Szendera, Szafran (Śmietana), Waliczek, Gutowska (Galus), Wieczorek (Zdan)

Pomeczowa opinia trenera: Michał Majnusz: - Spodziewaliśmy się, że taki przebieg będzie miało to spotkanie. Ceszy to, że dziewczyny podeszły do tego meczu na sto procent, bo to był klucz do tak wysokiego zwycięstwa. Mimo bardzo długiej podróży udało się zagrać dobre spotkanie. Gratulacje i myślimy już o kolejnym meczu!