SMS

SMS | 06-05-22

Tak grała młodzież – 6-7.05.2022 r.

Otwieramy kolejny z majowych weekendów.

7.05.2022 r. – Sobota

Liga Juniorów Młodszych B2

Odra Wodzisław Śląski – Rekord III Bielsko-Biała 1:0 (1:0)

Rekord: Dominek (Pałosz) – Gąsiorek (Syguła), Kraszewski, Grabczyński. Łach, Górkiewicz (Zajas), Kuś (Żebrak), Ptak (Wojnar), Makles (Bul), Frohlich, Bączek

Pomeczowa opinia trenera: Bartosz Woźniak: - Zagraliśmy na naturalnej, bardzo "kiepskiej" nawierzchni. To spowodowało, że organizacja i prowadzenie gry było znacznie utrudnione. Mimo tego, prowadziliśmy tę grę, mieliśmy przewagę optyczną. Bramka strzelona przypadkiem skutkowała większą determinacją z naszej strony, nie udało się jednak wyrównać wyniku mimo dobrych okazji. Uważam, że zagraliśmy dobry mecz - taka jest piłka.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2

Ruch Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:0)

gole: Motyka - 2

Rekord: Ślęzak – Biegun, Wójcik, Dobija, Grzegorz, Górkiewicz, Iskierka, Lipka, Lis, Motyka, Pala oraz Budzich, Dokudowiec, Stokłosa, Supłat, Szpuła, Krakowski

Pomeczowa opinia trenera: Krzysztof Biłka: - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była... słaba. Biorę to na siebie, ponieważ gra w obronie średniej nie sprawdziła się. Takie nastawienie do defensywy przełożyło się na problemy w atakowaniu związanie z przeniesieniem ciężaru gry na połowę przeciwnika. Ruch nas zdominował. Po zmianie stron wróciliśmy do naszego sposobu bronienia - atakowania przeciwnika na jego połowie. Niby ten sam zespół, ci sami zawodnicy, a jakże różne dwie połowy. Słowa uznania dla chłopaków za boiskową reakcję na wydarzenia sprzed przerwy! PS. "Jajo" zdobył bramkę z cyklu „stadiony świata”!

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. C 

Rekord Bielsko-Biała – Chrobry Głogów 5:3 (1:2)

Rekord: Zborek – Bigos (Kwaśniak), T. Kliś, F. Kliś, Kaźmierczak, Kurs, Wykręt (Wiertelorz), Józefowski (Koza), Oszek (Lazar), Walaszek (Olma), Sadlik (Śmietana)

Wideo+foto

Pomeczowa opinia trenera: Daniel Gala: - Na świetnie przygotowanym boisku, w idealnych warunkach, oba zespoły stworzyły fantastyczne widowisko. Każdy, kto był na meczu lub oglądał transmisję, na pewno się nie zawiódł. W tym spotkaniu było wszystko, co powinno się znaleźć w dobrym filmie: szybki zwrot akcji, piękne bramki, dramaturgia do ostatniej minuty. Kluczem do zwycięstwa była reakcja zespołu na wskazówki przekazane w szatni oraz zmiennicy, którzy wnieśli dużo jakości do naszej gry.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1

Pogoń Imielin – Rekord II Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

gol: Kuźma

Rekord: Adamecki – Grabski, Hubczak (Dudys), Karpeta, Kuźma (Baron), Matykiewicz (Jakubiec, Malinowski), Pieniądz, Płonka, Wieczorek (Kosowski), Wątor (Gałka), Łowiec

Pomeczowa opinia trenera: Piotr Jaroszek: - Cenny punkt wywalczony z wiceliderem. Graliśmy na bardzo dobrym, trawiastym boisku, z równie dobrym przeciwnikiem. Pogoń posiadała optyczną przewagę, ale bardzo mądrze i skutecznie się broniliśmy. Po jednym z kontrataków podanie Hubczaka na bramkę zamienił Kuźma.

V Liga Okręgowa Młodzików D1

Ligota Centrum – Rekord II Bielsko-Biała 0:5 (0:5)

Rekord: Rodak – Barcik, Duźniak, Kasprzak, Pogwizd, Szczerbowski, Szymański, Łach, Zbytniewski oraz Bartz, Góral, Nowak

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Od pierwszego do ostatniego gwizdka, pełna kontrola nad grą w fazie ataku oraz dominacja nad przeciwnikiem w każdym aspekcie sportowym. Jednym słowem przeciwnik nie był w stanie postawić wyżej poprzeczki - szkoda, bo wolę kiedy zespół trochę "się pomęczy" na boisku, aby odnieść zwycięstwo, które wówczas zupełnie inaczej smakuje.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy C1

Rekord II Bielsko-Biała – Polonia Łaziska Górne 4:1 (2:0)

gole: Walczak - 2, Lazar, Kędelski po 1

Rekord: Kachel – Wolny, Śmietana, Bednarz, Kędelski, Nowak, Śliwa, Walczak, Polak, Drużbacki, Olma oraz Paciorek, Kwaśniak, Lazar, Wiertelorz

Pomeczowa opinia trenera: Tomasz Skowroński: - Od chęci do gry aż kipiało, a zwieńczeniem meczu bramką i przede wszystkim akcją typu „delicje szampańskie” - na 4:1 - dopisaliśmy kolejne trzy punkty do dzisiejszych wyczynów naszych trampkarzy!

Klasa Okręgowa „ZINA Bielsko-Biała - Tychy”, gr. 5

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Łąka 4:0 (0:0)

gole: Tomiczek - 2, Profic, Czaicki po 1

Rekord II: Szumera (66. Kurowski) – Szczurek (66. Tarasz), Sobierajewicz, Madzia (66. Ligocki), Dzierbicki, Wróblewski (46. Hutyra), Kowalczyk, Profic (80. Rucki), Waluś (46. Tomiczek), Sobik, Czaicki

Relacja

6.05.2022 r. – Piątek

IV Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2, gr. 1

UKS Dwójka Kozy – Rekord II Bielsko-Biała 2:4 (0:0)

gole: Maciejny - 2, Dobija, Malinowski po 1

Rekord: Dybczak – Mosor, Kosmaty, Gierat, Maciejny, Białek, Steciuk, Dobija, Imielski oraz Kozieł, Kopka, Malinowski

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - Głową muru nie przebijesz? A jednak to "głowa" pozwoliła na powolne, ale systematyczne kruszenie muru, który gospodarze ustawili w swojej bramce. Nogi były "jedynie" narzędziem. Przegrywaliśmy już 0:2 i trzeba było przełamać kilka barier, aby odnieść zwycięstwo.