SMS

SMS | 01-05-22

Tak grała młodzież – 1.05.2022 r.

Otwieramy „majówkę”!

1.05.2022 r. – Niedziela

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2

Rekord Bielsko-Biała – Rapid Wodzisław Śląski 1:3 (0:1)

gol: Lis

Rekord: Ślęzak – Biegun, Wójcik, Dobija, Grzegorz, Iskierka, Lipka, Lis, Motyka, Pala, Stokłosa oraz Budzich, Dokudowiec, Górkiewicz, Krakowski, Supłat, Szpuła

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - „Piękna” porażka… Mam mieszane uczucia. Realizacja założeń była na dobrym poziomie. Dobrze zespół funkcjonował w  fazie ataku, ale zabrakło nam „konkretów” w polu karnym rywala. W fazie bronienia również było nieźle, a błędy to część tego sportu. Często zespół, który popełnia ich mniej, wygrywa mecz. Ze stylu gry, przede wszystkim gdy mieliśmy piłkę, jestem zadowolony! Z wyniku niestety po raz kolejny, nie mogę.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy C1

Lukam 2010 Skoczów – Rekord II Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

gol: Koza

Rekord: Wolny – Olma, Bednarz, Śmietana, Kędelski, Nowak, Wykręt, Koza, Lazar, Sadlik, Walczak oraz Paciorek, Polak, Śliwa, Kachel

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - To, że w tym spotkaniu padły tylko trzy bramki, to efekt obijania przez oba zespoły poprzeczek, słupków, spojenia lub dobrych interwencji bramkarzy oraz obrońców. W tym bardzo intensywnym meczu nasz rywal nie był bardziej zdeterminowany od nas, ale niestety w tych kluczowych ułamkach sekund, albo pomagało szczęście (bramka samobójcza), albo zamiast prowadzić piłkę – uderzał. Dlatego oni dzisiaj z tarczą, a my na tarczy.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice 2:1 (1:0)

gole: Mojeszczyk, Śliwka

Rekord: Mijas – Żyrek (Tekieli), Olszewski, Macura, Zajas, Pawlus P. (Biela), Kos, Gibiec (Madeja), Drewniak (Śliwka), Mojeszczyk (Kosowski), Pawlus K.

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Strzeliliśmy dziś cztery bramki, niestety dwie z nich nie zostały uznane. Mieliśmy sporo okazji, by szybciej zamknąć mecz, ale końcówka była nerwowa, ponieważ straciliśmy w niej bramkę kontaktową. Jednak najważniejsze jest to, że wygraliśmy, bo wróciliśmy z naszą grą na właściwe tory.

I Wojewódzka Liga Młodzików D2

Rekord Bielsko-Biała – AP Team Gliwice 1:1 (1:1)

gol: Szczerbowski

Rekord: Bartz - Barcik, Grabski, Gąsiorek, Pogwizd, Stokłosa, Szczerbowski, Szymański, Zbytniewski oraz Duźniak, Góral, Kasprzak, Rodak, Łach

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Zagraliśmy tak, jak trenowaliśmy w tym tygodniu, czyli przez większą część meczu w obronie niskiej, przez co przeciwnik nie był w stanie oddać strzałów na bramkę lub zdobyć pole gry. Bramki zdobyliśmy po stałych fragmentach gry, a straciliśmy w nietypowy sposób, po bramce samobójczej. Zdarza się nawet najlepszym piłkarzom na świecie. Ważne, co wyniesiemy z tego spotkania. Rzadko tę osobę chwalę, ale muszę przyznać, że MVP tego spotkania był Hubert... (śmiech)

V Liga Okręgowa Młodzików D1

Rekord II Bielsko-Biała – UKS Football4Pro 4:5 (3:3)

gole: Gąsiorek, Kasprzak, Rodak, Łach

Rekord II: Szczerbowski - Rodak, Bartz, Grabski, Łach, Stokłosa, Kasprzak, Zbytniewski, Fabjański oraz Gąsiorek, Góral

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Mecz z gatunku - cios za ciosem, jak w ringu. Przeciwnik nas punktował za błędy popełnione  w obronie,  podobnie i my, też to robiliśmy. Przy czym muszę zaznaczyć, że wszyscy zawodnicy mieli już w nogach mecz poprzedni, stąd drużyna przeciwna miała małą przewagę nad nami. Szkoda, ze w końcówce nie wykorzystaliśmy dwóch sytuacji, wówczas zwycięstwo osłodziłoby nasze nastroje po poprzednim meczu. A tak zamiast sześciu punktów zdobywamy jeden, w dwóch meczach. MVP tego spotkania Samuel Rodak, bramka lewą nogą - majstersztyk!