SMS

SMS | 23-04-22

Tak grała młodzież – 23.04.2022 r.

Biało-zieloni w akcji, poniżej rezultaty sobotnich potyczek.

23.04.2022 r. – Sobota

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2

Lukam 2010 Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 0:7 (0:1)

gole: Wójcik - 3, Motyka - 2, Dokudowiec, Stokłosa po 1

Rekord: Krakowski - Biegun, Wójcik, Dobija, Grzegorz, Iskierka, Kwaśny, Lipka, Lis, Motyka, Pala oraz Dokudowiec, Górkiewicz, Porębski, Stokłosa, Supłat, Budzich

Pomeczowa opinia trenera: Krzysztof Biłka: - Dobrze zespół funkcjonował w kontekście budowania gry, co przekładało się na sytuacje bramkowe. Przed przerwą skuteczność nie była z nami, po zmianie stron już tak. Słowa uznania dla chłopaków za konsekwencję w grze i realizację założeń, od pierwszej do ostatniej minuty. PS. "Buła" - sto lat! "Tobi" - wracaj szybko!

IV Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2, gr. 1

Rekord II Bielsko-Biała – Pionier Pisarzowice 11:1 (5:1)

Rekord: Dybczak - Kopka, Gierat, Imielski, Dobija, Kosmaty, Steciuk, Malinowski, Kozieł oraz F. Góral, Olejniczak, Maciejny

Pomeczowa opinia trenera: Marcin Kasperek: - W mecz udało nam się wejść po straconej bramce. Drużyna z każdą minutą przejmowała coraz większą kontrolę nad meczem. Zadowolony jestem również z analizy spotkania u swoich podopiecznych. Pewne jest, że ten mecz poprawi nasz rozwój.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy C1

RKP ROW Rybnik – Rekord II Bielsko-Biała 3:0 (1:0)

Rekord: Wolny (Paciorek) - Bednarz, Hankus, Kachel, Kobędza, Kędelski, Lazar, Nowak, Olma, Walczak, Wykręt oraz Polak, Śliwa

Pomeczowa opinia trenera: Tomasz Skowroński: - Dzisiejsza dyspozycja niczym nie przypominała naszych poprzednich występów. Lawina niedokładności i "wypięty kabel" odpowiadający za myślenie nie pozwoliły na zdobycie chociaż bramki. Niestety — zepsuliśmy mecz i bierzemy to na klatę.

Liga Juniorów Młodszych B2

Stadion Śląski Chorzów – Rekord III Bielsko-Biała 1:5 (1:2)

gole: Ptak - 2, Bączek, samobójczy, Bul po 1

Rekord: Dominek (Pałosz) - Pieniądz, Kraszewski (Baron), Grabczyński, Łach, Górkiewicz (Bul), Kuś (Zajas), Ptak (Wojnar), Makles (Dybał), Tarnówka (Frohlich), Bączek

Pomeczowa opinia trenera: Bartosz Woźniak: - Grając na bocznym boisku, ze sztuczną nawierzchnią, Stadionu Śląskiego, w początkowej fazie meczu "gubiliśmy" odległości, czego konsekwencją była stracona bramka. Podziałała ona bardzo pozytywnie na postawę zespołu — zdobyliśmy pięć bramek. Na uwagę zasługuje fakt, że w dzisiejszym meczu, cała kadra meczowa zapracowała na końcowy wynik.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Rekord Bielsko-Biała – Czarni Sosnowiec 3:6 (1:4)

gole: Ogar - 2, Blaut - 1

Rekord: Rogoz - Blaut, Grab, Krzak, Loranc, Ogar, Siwek, Sopicka, Studencka oraz Daniluk, Szufłat

Pomeczowa opinia trenera: Zbigniew Witkowski: - Mecz z jednym z najsilniejszych zespołów z Ligi Młodziczek - liderem tabeli, Czarnymi Sosnowiec. W pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki po rzutach rożnych, po przerwie skorygowaliśmy grę w obronie i wyprowadziliśmy wiele dobrych ataków, po których zdobyliśmy dwie bramki. W sumie widać było progres nie tylko w drugiej połowie, ale w całej grze naszego zespołu.

I Wojewódzka Liga Młodzików D2

Rekord Bielsko-Biała – Stal-Śrubiarnia Żywiec 1:1 (0:1)

gol: Duźniak

Rekord: Bartz - Barcik, Duźniak, Grabski, Gąsiorek, Stokłosa, Szczerbowski, Szymański, Zbytniewski oraz Ł. Góral, Nowak, Rodak, Zioło

Pomeczowa opinia trenera: Mariusz Gąsiorek: - Dzisiejszy mecz źle rozpoczęliśmy, miało to wpływ na jego dalszą część. Tracąc bramkę w 45. sekundzie od rozpoczęcia trzeba szybko się pozbierać, aby grać to, co założyliśmy sobie w szatni. Przeciwnik uwierzył, że Rekord nie taki straszny jest jak można sobie wyobrazić. Przez 60 minut było to bicie "głową w mur" z naszej strony, gdyż bramkarz drużyny z Żywca spisywał się bardzo dobrze. Nam szczęście dopisało w doliczonym czasie gry, przy kontrowersyjnej decyzji sędziego na niekorzyść drużyny z Żywca. To, co zawodnicy usłyszeli po meczu to: chcąc wygrać szybciej trzeba w każdym treningu robić wszystko na 110 procent, aby przełożyło się to na jakość i korzyść, jaką stwarzamy w grze. Wówczas mecz inaczej się ułoży, co pozwoli na sprawiedliwy rezultat bez niepotrzebnych komentarzy. MVP spotkania w naszym zespole za grę zasługuje Adrian Stokłosa. 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. C

FC Wrocław Academy – Rekord Bielsko-Biała 2:4 (2:0)

gole: F. Kliś, Kaźmierczak, Walaszek, Kur

Rekord: Zborek - Kaźmierczak, T. Kliś, Kur, F. Kliś, Bigos, Sadlik (Wiertelorz), Oszek, Śmietana (Kwaśniak), Walaszek (Mikłusiak), Józefowski (Koza)

Pomeczowa opinia trenera: Daniel Gala: - W pierwszej połowie budowaliśmy akcje, ale w ostatniej fazie brakowało dokładności, jakości w ostatnim podaniu, a przeciwnik każdy nasz błąd zamieniał na bramkę. W drugiej połowie wrzuciliśmy wyższy bieg, a styl, w jakim wróciliśmy do gry, sprawia że jesteśmy zwycięzcami. Jestem dumny z tych chłopaków..., z drużyny prawdziwych mężczyzn!

PS. Kierownik po raz pierwszy w swoim życiu cieszył się, że Wrocław płakał. Sto lat "Józek"!