SMS

SMS | 22-01-22

Tak grała młodzież – 22.01.2022 r.

 

Biało-zielona młodzież na kilku futsalowych „frontach”.

Sobota – 22.01.2022 r.

Turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19, faza II, gr. 7, Komprachcice

Rekord Bielsko-Biała – Młodość Rudno 3:0 (1:0)

gole: Tutaj, Hutyra, Kosowski po 1

GSF Gliwice – Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:5)

gole: Greń, Tomiczek po 2, Sobótka - 1

Dreman Opole Komprachcice – Rekord Bielsko-Biała 0:6 (0:3)

gole: Ligocki - 3, Szczurek - 2, Tomiczek - 1

Rekord: Mura (Mijas) - Hutyra, Ligocki, Szczurek, Kasprzak, Krzempek, Sobótka, Tomiczek, Kosowski, Tutaj, Bujok, Pater, Greń

Opinia trenera – Andrea Bucciol: Zadanie wykonane – idziemy do trzeciej fazy eliminacji. Cieszę się, że chłopcy oddali całe swoje serce i nie odpuścili w żadnej sekundzie tego turnieju. W pierwszym meczu było nam ciężko, ale później się rozkręciliśmy i zdominowaliśmy przeciwników, co widać zresztą po przebiegu całych eliminacji. Dziękuję chłopakom za serce, walkę i zaangażowanie oraz sztabowi – Darkowi Ruckiemu i Dawidowi Lechowi za pomoc.

 

III Polska Liga Futsalu, gr. „śląska"

Gwiazda II Ruda Śląska – Rekord II Bielsko-Biała 9:6 (1:4)

gole: Mojeszczyk, Śliwka po 2, Żyrek, Pawlus po 1

Rekord: Iwanek (Adamecki) - I. Macura, K. Zajas, Dudys, Pawlus, Kos, Śliwka, Karpeta, Szymanek, Żyrek, Młocek, Mojeszczyk

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: –  Dobrze weszliśmy w mecz, ale z wyjściem było już gorzej… W przerwie meczu dojechały "posiłki" u gospodarzy, i jak widać miało to fundamentalne znaczenie. Nie przejmujemy się jednak wynikiem – był to pierwszy sprawdzian dla drużyny U-17 przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski i najważniejsza była weryfikacja meczowa ćwiczonych na treningach elementów, a także ustalenia nad czym jeszcze musimy popracować. Tak, czy inaczej uważam, że był to pożyteczny test.

 

Turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17, faza III, gr.5, Brzesko

Stal Mielec – Rekord II Bielsko-Biała 7:1

gol: Drewniak

Futsal Przeworsk – Rekord II B-B 1:0

Can-Pack Okocimski Brzesko – Rekord II B-B 3:1

gol: Gąsiorek

Rekord: Dominek - Łowiec, Gąsiorek, Drewniak, Madeja, Ptak, Kuś, Kuźma, Malinowski, Dybał

Opinia trenera – Jesus „Chus” Lopez Garcia: - Ze względów zdrowotnych mieliśmy kłopoty ze skompletowaniem kadry na ten turniej, ale nie to jest najważniejsze. Nawet dobrze zaczęliśmy pierwszy mecz, ale po starcie kilku bramek w drugiej połowie chłopcy zwiesili głowy. Nieźle było w drugim i trzecim spotkaniu, były sytuacje, okazje bramkowe. W ostatnim meczu przegraliśmy z najlepszą drużyną całego turnieju. No i nie możemy zapominać, że byliśmy tu najmłodszą drużyną z całej stawki.