SMS

SMS | 16-10-21

Tak grała młodzież – 16.10.2021 r.

 

W terminarzu sobotnich gier „rekordzistów” m.in. derbowe potyczki, ale i kilka innych, równie ciekawych spotkań.

Sobota – 16.10.2021 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord II Bielsko-Biała 5:0 (3:0)

Rekord: Zborek (Sekuła) –  Biela, Chudy (Płonka), Dudys, Grabski (Chucher), Hubczak, Kuźma, Malinowski (Gałka), Pikiel, Wątor, Łowiec

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek: - Słabszy mecz w naszym wykonaniu. Traciliśmy bramki po prostych błędach w defensywie. Za tydzień będzie lepiej.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 0:6 (0:2)

gole: K. Pawlus - 2, Walaszek, Gibiec, Olszewski, P. Pawlus po 1

Rekord: Mijas (Adamecki) – Tekieli (Żyrek), Walaszek, Olszewski, Zajas (Macura), Karpeta, Kos, Gibiec, Drewniak (P.Pawlus), Wieczorek (Kosowski), K.Pawlus (Młocek)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - W pierwszym meczu z Rybnikiem wygraliśmy 5:1, po przeciętnej grze. Mieliśmy przed meczem trzy założenia: strzelić więcej i stracić mniej bramek oraz zagrać na dobrym poziomie, na własnych zasadach. Wszystkie cele zastały zrealizowane – brawo drużyna!

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord II Bielsko-Biała – RKP SP ROW Rybnik 5:6 (4:3)

gole: Sadlik, Lazar, Wykręt, Oszek, Drużbacki po 1

Rekord: Paciorek  –  Olma, Mikłusiak, Kachel, Bigos, Kur, Wykręt, Oszek, Sadlik, Lazar, Hankus oraz Bednarz, Drużbacki, Kobędza

Pomeczowa opinia trenera – Tomasz Skowroński: - Dziękuję drużynie przeciwnej za pełne emocji widowisko i arbitrom spotkania, którzy zrobili wszystko, żebyśmy nie zdobyli w tym meczu nawet punktu.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Rapid Wodzisław Śląski 3:4 (0:2)

gole: Walczak, Iskierka, Budzich po 1

Rekord: Szpuła –  Biegun, Budzich, Dobija, Grzegorz, Iskierka, Kwaśny, Lis, Motyka, Pala, Walczak oraz Górkiewicz, Krakowski, Słowik

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Trudny mecz do oceny. Przeciwnikowi należą się słowa uznania za skuteczność. Zbyt często w naszym polu karnym nie gościł, a zdobył cztery gole. Tak, więc mamy materiał do analizy gry w obronie. Pozytywów w naszej postawie w fazie atakowania było sporo. Reasumując, szklanka jest do połowy pełna!

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)

gole: Stokłosa, Gąsiorek po 1

Pomeczowa opinia trenera – Bogdan Matloch: - Postawa drużyny Podbeskidzia, pokazała, że rozwój zawodnika i drużyny, to droga nieustannych zmian: „Dzisiaj" nie gwarantuje Ci „jutra". Za nami mecz piłkarskiej walki, po którym spora grupa zawodników będzie zadowolona. PS. MVP Meczu - Miki Pogwizd. Trener Gąsiorek - „wstań i walcz”, czekamy na powrót do zawodów.

Rekord: Szkorupa  –  Zbytniewski, Zioło, Góral, Stokłosa, Szymański, Barcik, Nowak, Łach oraz Pogwizd, Fabjański, Gąsiorek

III Wojewódzka Liga Młodzików D1

APN SMS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 1:7 (1:4)

gole: Kurzyniec - 3, Macura - 2, Hankus, samobójcza - 1

Pomeczowa opinia trenera – Michał Trojak: - Rozpoczęliśmy to spotkanie dosyć  nerwowo i mieliśmy małe problemy z dostosowaniem się do rozmiarów niewielkiego boiska. Na nasze nieszczęście na początku spotkania straciliśmy bramkę, po błędzie jednego z naszych zawodników. Z każdą minutą nasza gra wyglądała coraz lepiej i przejęliśmy całkowitą inicjatywę w tym spotkaniu, czego efektem były zdobyte gole. Drużyna pokazała pełnię swoich umiejętności, za co należą się gratulacje. Oby tak dalej!

Rekord: Święch –  Komędera, Żmuda, Hankus, Grzesik, Grabski, Kurzyniec, Macura, Duźniak oraz Tekieli, Laskoś, Hernik