SMS

SMS | 03-01-21

Tak grała młodzież – 3.01.2021 r.

Nowy rok zainaugurowaliśmy drugą eliminacją Młodzieżowych MP 15-stolatków w futsalu.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-15 w futsalu, Wilkowice, gr. 7

GSF Gliwice – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:1)

gole: Pieniądz - 2, Pawlus - 1

Piast Gliwice – Rekord B-B 1:8 (0:5)

gole: Pawlus - 3, Tekieli, Burda - po 2,  Figura - 1

Gwiazda Ruda Śląska – Rekord B-B 1:7 (0:4)

gole: Tekieli - 4, Madeja, Łach, Górkiewicz - po 1

GLKS Wilkowice – Rekord B-B 1:4 (0:0)

gole: Madeja, Burda, Pawlus, Łach - po 1

Rekord: Zborek (Białka, Florek) - Ptak, Łach, Pieniądz, Pawlus, Tekieli, Kajstura, Sekuła, Górkiewicz, Madeja, Burda, Figura

Opinia trenerów - Krzysztof BiłkaRozkręcaliśmy się z meczu na mecz niczym drużyna turniejowa. Po nerwowym początku z GSF-em było tylko lepiej i... dużo lepiej. Nie oznacza to jednak, że osiągnęliśmy apogeum naszych możliwości. Przed nami dwa tygodnie pod znakiem 3xP - praca, pewność siebie i pokora.

Samuel Jania : Po dzisiejszym turnieju z kompletem zwycięstw możemy być z chłopaków zadowoleni. Jeszcze w tym miesiącu wystąpimy w turnieju finałowym, ale zanim to nastąpi czekają nas jeszcze dwa tygodnie pracy podczas ferii i doszlifowanie przede wszystkim aspektów obronnych, bo dziś mimo, że strzeliliśmy sporo pięknych bramek po świetnych akcjach, to jednak w żadnym meczu nie zachowaliśmy czystego konta. Widziałem jednak zespół pełen pasji i determinacji, który był świadomy wydarzeń na boisku, a to zwiastuje, że mogą oni spełniać nie tylko swoje marzenia, ale całego klubu, w którym wszyscy pracujemy na doprowadzenie gotowych wychowanków do gry w seniorskim zespole. Panowie - dobra robota!

Wyniki i tabela– tutaj.