SMS

SMS | 21-11-20

Tak grała młodzież – 21-22.11.2020 r.

 

Sobotnio-niedzielne konfrontacje młodzieży na różnych frontach - wyniki.

Niedziela – 22.11.2020 r.

Turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w futsalu, gr. 7, Gliwice

Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała 0:7 (0:5)

gole: Łach, Pawlus, Pieniądz, Kajstura, Figura, Gołąbek, Burda - po 1

Gwiazda Ruda Śl. – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)

gole: Gołąbek, Pawlus, Burda - po 1

Rekord Bielsko-Biała – GSF Gliwice 3:0 (2:0)

gole: Pawlus, Gołąbek, Kaspera - po 1

Rekord Bielsko-Biała – GLKS Wilkowice 4:0 (1:0)

gole: Tekieli - 2, Gołąbek, Pawlus - po 1

Rekord: Białka (Zborek) - Ptak, Pieniądz, Łach, Pawlus, Gołąbek, Kaspera, Madeja, Kajstura, Tekieli, Figura, Górkiewicz, Burda

Komplet wyników + tabela - tutaj.

Pomeczowa opinia trenera - Samuel Jania: - Uważam, że był to dobry turniej w naszym wykonaniu. Straciliśmy jedną bramkę, za co słowa uznania naszym poczynaniom w tym aspekcie futsalowego rzemiosła. Natomiast do optymalnych zachowań w ofensywie jeszcze daleka droga. Na pewno wynik w tym przypadku jest lepszy niż gra, ale czy tego oczekujemy? Na pewno nie. Chcemy, żeby jedno wynikało z drugiego, tak więc czeka nas dużo pracy, ale wiem, że jako grupa chcemy więcej! Serdeczne gratulacje dla chłopaków za udany turniej i dziękuję trenerom Krzysztofowi Biłce i Marcinowi Trzebuniakowi za wsparcie!

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (0:0)

gole: Ciućka, Formas

Rekord: Grabowski (Przybyła) – Dudajek (Liszka), Kamionka, Sobierajewicz, Gawlak, Kasprzak (Formas), Olek, Nocoń (Hutyra), Sz. Mucha (Ligocki), Twarkowski (Z. Mucha), Ciućka (Krzempek)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Derby wygrane, będąc drużyną lepszą, a to cieszy podwójnie! Mecz trudny, karny niestrzelony przez naszą drużynę oraz przez Podbeskidzie, ale to my, mimo wszystko, dążyliśmy do zwycięstwa, mając lepsze sytuacje. Chciałbym podziękować za całą rundę jesienną wszystkim zawodnikom, którzy grali w tej drużynie.

Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 1:4 (0:1)

gol: Waluś

Rekord: Mijas (Adamecki) – Gibiec, Kosowski, Mojeszczyk, Olszewski (Macura), Szemiot (Kos), Szymanek, Waluś, Zajas, Śliwka (Karpeta), Żyrek

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Każdy z zawodników zagrał dzisiaj, poniżej swoich możliwości, a z tak dobrze dysponowanym przeciwnikiem w tej sytuacji ciężko myśleć o korzystnym wyniku. Oczywiście mieliśmy kilka dobrych momentów w tym meczu, ale na Raków, to zdecydowanie za mało. Najbardziej żal straconych bramek, ponieważ wszystkie wpadły po prostych, indywidualnych błędach.

Sobota – 21.11.2020 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom 6:0 (2:0)

gole: Wiertelorz, Wykręt - po 2, Józefowski, Walczak - po 1

Rekord: Zborek - Józefowski, Kaźmierczak, F. Kliś, T. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kędelski, Sadlik, Walczak, Wykręt oraz Bigos, Czerwik, Drużbacki, Kobędza, Mikłusiak, Wiertelorz, Śliwa

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Kończymy sezon z przytupem i pieczętujemy wicemistrzostwo Śląska. W pełni zasłużone zwycięstwo, które nawet przez chwilę nie było zagrożone. Może i styl mógł być lepszy, ale za nami ciężki tydzień. Rozegraliśmy trzy mecze w sześć dni i widać było po chłopakach oznaki zmęczenia. Zebrała się grupa fantastycznych chłopaków, którzy każdego dnia dążą do spełnienia marzeń. Myślę, że drugie miejsce to taka mała nagroda za wykonaną pracę w ostatnich miesiącach. PS. Gratulacje dla trenerów oraz całej grupy chłopaków z roczników 2007-2008 za osiągnięcie potrójnego wicemistrzostwa w swoich ligach.