SMS

SMS | 15-09-20

Tak grała młodzież - 15-16.09.2020 r.

Wyniki spotkań ligowych z udziałem młodych "rekordzistów".

Środa – 16.09.2020 r.

Liga Juniorów Młodszych

Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

gole: Kosowski, Zajas, Piekar - po 1

Rekord: Adamecki (Mijas) - Żyrek (Płonka), Karpeta (Hubczak), Kos (Piekar), Drewniak (Zakaszewski), Kosowski (Dudys), Szymanek (Śliwka)

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Dzisiaj wyłącznie będę chwalił i nie dlatego, że wygraliśmy zdecydowanie, ale za sposób, który do tego zwycięstwa doprowadził. W każdej fazie byliśmy zespołem minimum - bardzo dobrym, w obronie solidni, szczelni i odpowiedzialni, w ataku, właściwe decyzje we właściwym czasie, a najbardziej imponował szybki doskok i odbiór po stracie na połowie przeciwnika. To był klucz do tego, aby przeciwnik ani przez moment nie miał złudzeń, że tu coś może ugrać. Brawo!

Klasa okręgowa "Tychy-Bielsko gr.1" – Puchar Polski

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Czaniec 2:0 (0:0)

1:0 Twarkowski (59. min.)

2:0 Woźniak (80. min.)

Rekord II: Szumera – Tatarczyk, Jaroszek, Sobierajewicz (60. Porębski), Dudajek, Kamionka (88. Sobótka), Kowalczyk, Z. Mucha, Szotek (46. Twarkowski), Nocoń (60. Woźniak), Kościuch (46. Hutyra)

Relacja

 

Wtorek – 15.09.2020 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych, gr. 5

GLKS Wilkowice – Rekord Bielsko-Biała 1:10 (0:2)

gole: Starzyk, Macura - po 3, Komędera, Hankus, Kurzyniec, Mrózek - po 1

Rekord: Szlagor (Święch) - Komędera, Żmuda, Pawlik, Grzesik, Brandys, Macura, Starzyk, Mrózek oraz Fafiński, Hankus, Kurzyniec, Piechota, Szatanik

Pomeczowa opinia trenera - Michał Trojak: - Spotkanie od samego początku przebiegało pod nasze dyktando. Nasza drużyna starała się cierpliwie budować akcje ofensywne, co było utrwaleniem zagadnień z obecnego mikrocyklu treningowego. Widać, że zawodnicy mają ciężko z adaptacją do zdecydowanie większej przestrzeni, niż w młodszej kategorii wiekowej. Z każdym spotkaniem widać jednak postęp. Szczególnie jestem zadowolony z celów, które były realizowane przez drużynę podczas tego spotkania.