SMS

SMS | 08-11-19

Tak grała młodzież - 8-9.11.2019 r.

Ligowa, ostatnia prosta "jesieni 2019".

Sobota - 9.11.2019 r.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

MKS Żory – Rekord Bielsko-Biała 1:11 (0:5)

gole: Paweł Szemiot - 4, Dudys - 2, Śliwka, Piekar, Kensy, Piotr Szemiot, Pawlus po 1

Rekord: Adamecki – Piotr Szemiot, Mojeszczyk, Gibas, Karpeta, Śliwka, Kensy, Macura, Pawlus, Paweł Szemiot, Piekar oraz Dudys, Żyrek, Stokłosa

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Zagraliśmy bardzo przeciętnie przez pierwszych 20 minut, w każdej połowie. Po kilku roszadach i wskazówkach, zmieniliśmy sposób gry, co pozytywnie wpłynęło na postawę całej drużyny.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 1:5 (0:2)

gol: Łach

Rekord: Zborek – Sekuła, Gołąbek, Gibas, Tekieli, Wójcik, Łach, Burda, Kaspera, Pawlus, Ptak oraz Dyduch, Florek, Gąsiorek, Kosmaty, Stwora, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera: - Emil Kosiec: - Początek i koniec meczu to pokaz siły i dominacji Stadionu. W pozostałej części myślę, że prowadziliśmy wyrównane zawody z lekką przewagą raz jednych, raz drugich. Cieszę się, że możemy grać z takimi rywalami, jak Stadion, to są zawsze świetne lekcje.

III Wojewódzka Liga Młodzików

BBTS Podbeskidzie – Rekord II Bielsko-Biała 0:4 (0:3)

gole: Kaźmierczak - 2, Kobędza, Śliwa po 1

Rekord II: Paciorek (Wiertelorz) – Bednarz, T. Kliś, F. Kliś, Kaźmierczak, Kachel, Kędelski, Ciepielowski, Kobędza, oraz Drużbacki, Walczak, Śliwa, Olma, Fender

Pomeczowa opinia trenera: - Tomasz Skowroński: - Zwycięstwo w meczu derbowym, na szczycie, zwieńczone awansem? To lubię, a jeszcze bardziej lubię styl, w jakim tego dokonaliśmy. Postawa drużyny w pierwszej połowie była godna podziwu i praktycznie ustawiła mecz. W drugiej połowie trzeba to było tylko podtrzymać i to uczyniliśmy, wieńcząc dzieło piękną bramką zdobytą z dystansu. Ciężka praca się opłaca, a świadomość przekłada się na jakość i nawyk intensywności. Brawo ekipa!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:1)

gole: Kasprzak, Kuś po 1

Rekord: Sroka – Dudajek (Sajdak), Hutyra, Kasprzak (Piękoś), Kosowski (Kuś), Krzempek, Matloch, Sz. Mucha (Kuczob), Nowak (Ligocki), Sobierajewicz, Sobótka (Torchalski)

Pomeczowa opinia trenera: - Dariusz Rucki: - W meczu roztrwoniliśmy dwubramkowe prowadzenie, z tego powodu jest trochę smutek, ale nie na tym się skupię. Zagraliśmy świetną rundę. Jestem dumny z chłopaków, bo do meczu z Górnikiem, goniliśmy Raków i na przestrzeni całej tej batalii zabrakło nam, tak naprawdę, jednej bramki, mimo to zespół się niesamowicie rozwinął i co mnie cieszy, to to że u nich nie widać "sufitu". Kolejne cele przed nami. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom, szczególnie tym którzy nie zawsze grali regularnie w pierwszej lidze, a dawali świadectwo swojego super podejścia w drugiej lidze, mając kluczowy wpływ na sukces w tych rozgrywkach. Podziękowania dla trenera Piotra Kusia za współpracę oraz dla Pawła Gawlaka, Ireneusza Przybyły i Mariusza Twarkowskiego za pomoc w funkcjonowaniu zespołu. Również dzięki nim stajemy się lepsi. JAZDA REKORD - GAZUUU! 

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – Iskra Pszczyna 11:0 (5:0)

gole: Pater, Kawulok, Wójcik, Greń po 2, Olszewski, Bogunia, Szczurek po 1

Rekord II: Mura (Wywioł) – Bogunia (Świeży), Gibiec (Pikiel), Kawulok, Macura (Greń), Olszewski, Pechciński (Panewka), Pater, Szczurek (Zątek), Wójcik, Zmysło (Szymala)

Pomeczowa opinia trenera: - Piotr Kuś: - Udane zakończenie, udanej rundy. Teraz przede mną i grupą najlepszy czas na nauczanie i trenowanie. Dużo techniki, dużo gry, dużo dobrej pracy. Jesteśmy prawie najlepsi (śmiech)!

Klasa Okręgowa "ZINA Bielsko-Tychy"

Ogrodnik Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gol: Groń

Rekord II: Jurek – Tatarczyk, Rucki, Groń, Niemczyk, Frączek (Gawlak), Kowalczyk (Liszka), Flaka, Tomko, Formas (Oleś), Wróblewski

Pomeczowa opinia trenera: - Szymon Niemczyk: Klasyk gatunku jeśli chodzi o rundę jesienną, w naszym wykonaniu. Całą pierwszą połowę prowadzimy gre, a przeciwnik oddaje, po kontrataku, jeden strzał i wychodzi na prowadzenie. Graliśmy jednak konsekwentnie i doprowadziliśmy do remisu, z którego jednak bardziej cieszyć się mogli gospodarze, ponieważ w końcówce meczu stworzyliśmy jeszcze kilka, wybornych sytuacji bramkowych. Dziękuję drużynie za tę trudną rundę, w której zbyt często płaciliśmy "frycowe". Jestem przekonany, że to zaprocentuje i na wiosnę będziemy regularnie punktować.

 

Piątek – 8.11.2019 r.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord II Bielsko-Biała – Niepokorni Orzesze 11:0 (5:0)

gol: Dudys - 5, Grabski - 2, Urbaniec, Figura, Wierzbicki, Stokłosa po 1

Rekord II: Jasek - Żyrek, Ogierman, Łowiec, Stokłosa, Matykiewicz, Grabski, Figura, Wierzbicki, Michalski, Malinowski oraz Dudys, Łach, Macura, Urbaniec

Pomeczowa opinia trenera – Tomasz Skowroński: - Piękne zakończenie dobrej rundy. Końcowy rezultat jest owocem gry ”kompletnej” w dzisiejszym meczu. Utrzymanie się przy piłce, szybkie operowanie nią i ogromna chęć zdobywania bramek w połączeniu z bardzo dobrą jakością i wyśrubowaną intensywnością, dało owoc - 11:0. Tak można opisać nasz występ, po którym wystrzeliły korki od owocowych szampanów świętując awans do wyższej ligi. Brawo ekipa!