SMS

SMS | 06-11-19

Tak grała młodzież - 6-7.11.2019 r.

Jesienne rozgrywki futbolowe na finiszu, a do akcji wkroczyła już futsalowa młodzież.

Czwartek – 7.11.2019 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GLKS Wilkowice 2:4 (1:3)

gole: Iskierka, Walczak

Rekord: Ślęzak - Biegun, Dobija, Filip, Lis, Gębala, Supłat, Iskierka, Walczak oraz Dokudowiec, Żyrek, Grzegorz, Siasta

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Przede wszystkim gratuluję drużynie przeciwnej zwycięstwa. Drużyna z Wilkowic przewyższała nas walecznością i konsekwencją w działaniu. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, jednak po stracie bramki troszkę pogubiliśmy się. Nie graliśmy tego, co chcieliśmy, a i przeciwnik złapał wiatr w żagle. Myślę, że to spotkanie da nam nowe doświadczenie, które będziemy chcieli wykorzystać w przyszłości. Ogólnie mecz można byłoby odebrać pozytywnie poza postawą rodziców drużyny przeciwnej. Przykro się robi, gdy patrzy się na takie zachowania. Gra na emocjach u 11-latka na pewno nie wpływa korzystnie na jego postawę. Zastanawia mnie tylko, jaki pozytywny wpływ mogą osiągnąć wyżej wymienieni rodzice, poza złudnym poczuciem wywyższenia swojego ego? Wierzę jednak, że nasz zawodnik, który musiał przez to wszystko przejść, rozgoryczenie obróci w siłę. 

II Liga PLF, "grupa śląsko-opolska"

Kamionka Mikołów - Rekord Bielsko-Biała 5:4 (2:2)

gole: Biel, Pietyra, Surmiak, Stawicki po 1

Rekord: Iwanek (Burzej) – Gąsior, Dudek, Surmiak, Biel, Wróblewski, Obracaj, Pietyra, Stawicki

Pomeczowa opinia trenera – Andrzej Szłapa: - Wahania nastrojów, od naszego prowadzenia 1:0, przez 1:2, po 4:2, a finalnie przegrana – 4:5. To taka porażka poniekąd na własne życzenie, mam na myśli popełniane przez nas błędy. Gracze Kamionki okazali się być bardzo trudnym, grającym bardzo agresywnie, rywalem.

Środa – 6.11.2019 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Żywiecka APN 3:0 (2:0)

gole: Józefowski, Sadlik, Drużbacki po 1

Rekord: Wiertelorz – Kur, Wykręt, Bednarz, Sadlik, Walczak, Józefowski, T. Kliś, F. Kliś oraz Paciorek, Kachel, Drużbacki, Kaźmierczak, Kobędza, Ciepielowski

Pomeczowa opinia trenera – Bogusław Matloch: - Podobno w piłce nożnej dzieci nie gra się o wynik, ale to na pewno nieprawda (mając na uwadze wydarzenia z ostatnich dni). Dlatego gratuluję drużynie z Żywca dzisiejszej postawy, po prostu grali w piłkę w przeciwieństwie do naszych niektórych przeciwników. Świetnie dzisiaj wyglądaliśmy w fazie obrony wysokiej i to sprawiło, że cała kapela grała tą samą melodię. Przed nami ostatni mecz i… PS. Spółka Kliś & Kliś byli jak domestos - „wyczyścili wszystko”.