SMS

SMS | 01-09-19

Tak grała młodzież – 1-2.09.2019 r.

Druga część weekendowej rywalizacji z udziałem biało-zielonych, a pierwsza we wrześniu br.

Poniedziałek - 2.09.2019 r.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 8:0 (3:0)

gole: Kosowski - 3, Śliwka - 2, Gibiec, Mojeszczyk, Olszewski po 1

Rekord: Adamecki - Gibas, Gibiec, Kosowski, Macura, Mojeszczyk, Olszewski, Pawlus, Paweł Szemiot, Piotr Szemoit, Śliwka oraz Kensy, Matykiewicz, Pikiel, Przybylski

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Nasza gra była tak dobra, jak boisko, na którym mogliśmy dzisiaj zagrać. Chłopcy od początku przystosowali się do świetnych warunków, narzucili swój styl gry i w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku. Poprzedni rok szkolny kończyliśmy ze spuszczonymi głowami, a dziś w wymarzonym stylu wracamy do gry. Rekord - derby są nasze! 100 lat Agent!

Niedziela - 1.09.2019 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – LUKAM 2010 Skoczów 5:0 (4:0)

gole: Wiertelorz, Walczak po 2, Józefowski - 1

Rekord: Zborek - Kur, Wykręt, Kędelski, Sadlik, Walczak, Józefowski, F. Kliś, T. Kliś oraz Wiertelorz, Kazimierczak, Fender

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Ciężko coś mówić po takim meczu, tylko śpiew może oddać sposób w jaki dzisiaj graliśmy. Pierwsza połowa top! Nie widziałem tylu świetnych zagrań w żadnym wczorajszym meczu ekstraklasy, dlatego warto szkolić. Brawo drużyna! PS. "Wiercio" dzisiaj ustrzelił "pająka" w okienku.

III Wojewódzka Liga Młodzików

APN GKS Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

gol: Wójcik

Rekord II: Paciorek - Biegun, Śliwa, Kwaśniak, Bigos, Wójcik, Iskierka, Dokudowiec, Lis oraz Olma, Góral

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Za grę, stwarzane liczne sytuacje bramkowe, kreatywność i ambicję można wyrazić słowa uznania. Przy stanie 1:2 byliśmy o włos od wyrównania. Strzeliliśmy nawet gola, ale arbiter doszukał się spalonego, mimo rykoszetu obrońcy z Tychów. Chcąc doprowadzić do wyrównania nie uniknęliśmy niestety błędu na 1:3. Mimo porażki z postawy zespołu mogę być tylko zadowolony. Wielu zawodników wykonało dzisiaj kawał dobrej roboty!

I Wojewódzka Liga Juniorów

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Jurek - Groń, Jampich, Marek, Melanik, Gołata (Siciński), Kowalczyk, Wróblewski (Brzazgacz), Tatarczuch (Frączek), Tomko, Guzdek

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Remis ze wskazaniem na Rekord, lecz zabrakło kropki nad "i", czyli gola. Uważam, że byliśmy zdecydowanie bliżej jego zdobycia. Chwała chłopakom za mecz, ponieważ grając w trudnych, tropikalnych warunkach atmosferycznych dali z siebie wszystko i - jak wspominałem - do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele.

Klasa Okręgowa "ZINA Bielsko - Tychy"

Rekord II Bielsko-Biała – Sokół Wola 0:1 (0:0)

Rekord II: Kurowski - Fabia (75. Sikora), Antczak, Gorgiel, Kopacz (70. Tatarczyk, 82. Niemczyk), Mucha, Flaka, Caputa, Formas, Kamionka, Szotek (62. Olek)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Już dawno nie widziałem przeciwnika tak przez nas zdominowanego w pierwszej połowie. Druga odsłona była już bardziej wyrównana, ale to wciąż my częściej dyktowaliśmy warunki gry. Zamiast spokojnie "zamknąć" mecz w pierwszych 45-ciu minutach kolejny raz tracimy bramkę po "stałym fragmencie gry" i przegrywamy przez to mecz. Brakuje nam zimnej krwi w kluczowych momentach. Wiemy nad czym pracować i jeżeli wyeliminujemy ten mankament, to zaczniemy wygrywać.

III Liga Kobiet, gr. śląska

KKP Mikołów - Rekord II Bielsko-Biała 2:1 (0:0)

gol: Wiesner

Rekord II: Majewska, Flisiuk, Paszek, Gąsiorek, Cygan, Kłębek, Pawlik, Waliczek, Predecka, Cinal, Wiesner

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Mam mieszane odczucia do tego spotkania. Dziewczyny zostawiły "serducho" na boisku. Graliśmy samymi "u17" i minęło trochę czasu, aż dziewczyny weszły w mecz. Dwa, głupie, błędy indywidualne spowodowały, że przegrywamy ten mecz. Mimo, że graliśmy blisko 60 min. w dziesiątkę (Kłębek kontuzja), fizycznie pod koniec spotkania prezentowaliśmy się bardzo dobrze i mało brakowało, a zdobylibyśmy wyrównującą bramkę. Mniejsza z tym - cieszę się, że te młode dziewczyny tak się zaprezentowały na inauguracje. Głowa do góry! Jedziemy dalej.