SMS

SMS | 30-08-19

Tak grała młodzież - 30-31.08.2019 r.

Pierwsza odsłona weekendowego grania "rekordzistów".

Sobota - 31.08.2019 r.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy

Pasjonat Dankowice – Rekord II Bielsko-Biała 0:10 (0:1)

gole: Mojeszczyk, Macura po 3, Gibiec - 2, Dudys, Kensy po 1

Rekord: Adamecki - Stokłosa, Łowiec, Macura, Żyrek, Kensy, Matykiewicz, Grabski, Przybylski, Wierzbicki, Dudys oraz Gibas, Gibiec, Mojeszczyk, Pabis

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Jestem zadowolony z postawy drużyny, która od pierwszej do ostatniej minuty meczu utrzymywała należytą i wysoką intensywność gry. Zespół również bardzo dobrze zareagował na kilka podpowiedzi w przerwie i dzięki temu otworzyliśmy worek z bramkami.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

gole: Ciućka, Kasprzak po 1

Rekord: Przybyła - Ciućka (Kuś), Kasprzak, Krzempek (Ligocki), Mucha (Kuczob), Piękoś (Hutyra), Porębski, Sobierajewicz, Sobótka (Sajdak), Torchalski, Twarkowski (Gawlak)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - To był ciężki mecz, a to głównie... przez nas, długo wchodziliśmy w to spotkanie, byliśmy ospali, brakowało liderów. Po przerwie wróciliśmy na właściwe tory, ale piłka długo nie chciała wpaść do bramki, a przeciwnik nie pozostawał nam dłużny wyprowadzając groźne kontry. Szacunek dla chłopaków, że pomimo, iż to nie był ich dzień, potrafili wygrać. Takie zwycięstwa są bardzo cenne. 

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Stadion Śląski Chorzów – Rekord II Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Mura (Wywioł) - Bogunia (Bogunia), Dudajek (Macura), Kawulok, Matloch, Nowak (Stasica), Pikiel, Pater, Szczurek, Wójcik (Greń), Zmysło

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Można powiedzieć, że to jest trochę takie fatum. Prawdopodobnie nie weszły nam dwie poprzeczki, piłka odbiła się w okolicach linii, w pierwszym przypadku było dużo kontrowersji. Pomimo to, uważam, że gramy dobrą piłkę. Cały tydzień pracujemy, aby przełamać się w derbach z Podbeskidziem.

 

Piątek - 30.08.2019 r.

V Liga Okręgowa Trampkarzy

Rekord II Bielsko-Biała – KS Międzyrzecze 5:1 (3:1)

gole: Pieniądz - 2, Sekuła, Figura, Kasperek po 1

Rekord: Dyduch - Stwora, Figura, Sekuła, Florek, Pieniądz, Ptak, Kajstura, Gąsiorek, Kasperek, Korczak oraz Sznabel, Biedrawa, Krzempek, Poniński, Boruń

Pomeczowa opinia trenera – Emil Kosiec: - Pomimo tropikalnych warunków chłopcy z rocznika 2006 stworzyli ciekawe i atrakcyjne widowisko. Cieszy, że tak sprawnie potrafimy wykorzystać nasz model gry na tle rywala o mocniejszych walorach fizycznych. Podążamy dobrą drogą!