SMS

SMS | 04-07-19

Udany Istebna Tauron Cup

Wakacje to czas odpoczynku dla najmłodszych, bywa, że spędzany na sportowo

W miniony weekend od piątku do niedzieli nasi zawodnicy z roczników 2008 i 2011, wzięłi udział w turnieju Istebna Tauron Cup, rozgrywanego pod hasłem „W drodze do reprezentacji”. W roczniku 2008 udział w zawodach wzięło siedem drużyn, rywalizacja odbyła się w systemie mecz i rewanż. Podopieczni trenera Marcina Kasperka zajęli w nim drugą lokatę uzyskując następujące wyniki:

Rekord - ESBANK RAP Radomsko  4:0 i 3:0

Rekord - Ciężkowianka Jaworzno  2:3 i 1:1

Rekord - AP G. Mielcarskiego           2:3 i 2:0

Rekord - CKS Piast Cieszyn               2:1 i 1:0

Rekord - Góral Istebna                          1:1 i 2:0

Rekord - Bruk Bet Nieciecza             1:4 i 0:1

Zwycięzcą turnieju została drużyna Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

Opinia trenera:

Turniej stał na dobrym poziomie. Gra chłopaków była zadowalająca, co najwyżej można „przyczepić się” do skuteczności, która w poszczególnych meczach pozostawiała wiele do życzenia. Ligowa formuła rozgrywek pozwoliła nam nadrobić potknięcia, dzięki czemu kończymy rozgrywki na drugim miejscu. Najważniejsze jest dla mnie to, że w każdym meczu prezentowaliśmy swój styl, który przy poprawie skuteczności stanie się równie efektywny co efektowny.

Skład młodych „rekordzistów”: 

Wiktor Grygierek, Kacper Ślęzak, Kamil Szpuła, Michał Dobija, Bartosz Filip, Marcin Lis, Mateusz Góral, Tymoteusz Gębala, Kacper Biegun, Kacper Dyduch, Jakub Iskierka, Alan Supłat, Miłosz Dokudowiec, Franciszek Kamiński