SMS

SMS | 07-09-17

Zmarł Paweł Wojciech

W wieku niespełna 16-stu lat zmarł Paweł Wojciech, Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek.

24 sierpnia br. na drodze DK 1, w okolicach Piasku doszło do wypadku drogowego, w którym najbardziej ucierpiał właśnie Paweł. Po kilkunastu dniach pobytu w jednym z katowickich szpitali wszelkie funkcje życiowe ustały, Paweł zmarł 7 września 2017 roku.

Paweł Wojciech był bramkarzem zespołu juniorów młodszych Rekordu, podopiecznym trenera Bartosza Woźniaka. Do naszego klubu trafił z pszczyńskiej Iskry latem br., a od 4 września miał rozpocząć naukę w liceum ogólnokształcącym naszej SMS. Zdążył rozegrać tylko jedno spotkanie ligowe w biało-zielonych barwach przeciwko ekipie Tyskiego Sportu, zbierając po tym występie zasłużenie wyśmienite recenzje. Ale bynajmniej nie tylko dzięki temu Paweł pozostanie w naszej pamięci, straciliśmy znakomitego Kolegę i młodego sportowca o fantastycznych perspektywach rozwoju.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Zmarłego cała społeczność Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego Rekord oraz Szkół Mistrzostwa Sportowego składa kondolencje oraz wyrazy współczucia.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie we wtorek 12 września br. o godz. 13:00 w kościele NMP Królowej Polski w Kobielicach (przy drodze głównej na trasie Pszczyna-Żory).

Natomiast każde z niedzielnych spotkań ligowych z udziałem drużyn naszego klubu poprzedni symboliczna minuta ciszy dedykowana pamięci Pawła, a każdy z „rekordzistów” wystąpi z czarną opaską na ramieniu.

TP / Foto: www.iskra.pszczyna.pl