SMS

SMS | 02-09-17

Tak grała młodzież – 2-3.09.2017 r.

 

Sobota przyniosła tylko jedno spotkanie z udziałem młodych „rekordzistów”.

Niedziela – 3.09.2017 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:5 (0:3)

Rekord: Kurowski - Liszka, Paciecha, Tatarczyk, Gacek, Kowalczyk, Widzyk, Wróblewski, Antczak, Kopacz, Guzdek

Pomeczowa opinia trener - Daniel Gala: - Porażka ze starszymi kolegami z Podbeskidzia miała prawo nam się przydarzyć. Wynik powinien być jednak zdecydowanie lepszy. Popełniliśmy dzisiaj za dużo prostych błędów w obronie, a w takim meczu nie mają one prawa się przytrafić. Mimo wszystko jestem zadowolony z drużyny - przez większość meczu realizowała założenia i prowadziła równorzędną walkę na boisku.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Iskra Pszczyna - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:0)

gole: Gołąbek, Kosmaty, samobójczy po 1

Rekord: Białka - Gibas, Kajstura, Droździk, Komraus, Pieniądz, Ptak, Kosmaty, Gołąbek oraz Kaspera, Sekuła, Leśków

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Inaugurację ligi przyjmujemy z optymizmem, podobnie jak jutrzejsze rozpoczęcie roku szkolnego. Podsumowując, byliśmy lepsi, bramki na naszą korzyść zdobyliśmy cierpliwością w grze w ostatnich minutach meczu.

III Wojewódzka Liga Młodzików

Zapora Wapienica - Rekord Bielsko-Biała 0:16 (0:7)

gole: Koperniak, Rusin, Grabski po 3, Klimczak - 2, Więzik, Pabis, Wanat, Biela, samobójczy po 1

Rekord: Pijanowski - Pabis, Biela, Więzik, Grabski, Wanat, Koperniak, Dudys, Rusin oraz Klimczak, Adamek, Korabik

Pomeczowa opinia trenera - Emil Kosiec: - Byliśmy bardzo skuteczni. Prowadziliśmy grę praktycznie przez cały mecz na połowie gospodarzy. Brawo dla chłopaków za zaangażowanie i grę na 120 procent.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

KS Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

gol: Porębski

Rekord: Przybyła - Sajdak, Porębski, Cembala, Torchalski, Hutyra, Nowak, Gawlak, Ciućka, Szczurek, Piękoś oraz Pietraszko, Glet, Kubacki, Ligocki, Migas, Dudajek, Twarkowski

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Długo wchodziliśmy w ten mecz, wpływ bez wątpienia miała długa podróż i wczesna pora meczu. Weszliśmy na swoje, „tory” od 20. minuty, wygraliśmy zasłużenie, ale wiemy, że stać nas na więcej i parę aspektów jest do poprawy. Cieszymy się z udanych dwóch tygodni i już nie możemy się doczekać...nowego roku szkolnego :-)

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Ruch Chorzów S.A. - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:2)

gole: Melanik - 2

Rekord: Burzej - Nowak, Groń, Olszowski, Babicki, Janik, Flaka, Melanik, Tatarczuch, Pietyra, Kozina

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz pod pełną kontrolą, niemalże w całości atak pozycyjny, który wyglądał bardzo dobrze. Cieszy zwycięstwo i gra.

II Wojewódzka Liga Młodzików, gr. południowa

UKS AP Silesia Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

gol: Riva

Rekord: Adamecki - Mertens, Olszewski, Mojeszczyk, Śliwka, Matykiewicz, Riva, Piekar, Wierzbicki oraz  Żyrek, Kensy

Pomeczowa opinia trenera - Maciej Tokarczyk: - Mecz o świetnej intensywności, myślę że obie ekipy zagrały na fajnym poziomie. Brakło nam dzisiaj decyzyjności w kluczowych momentach oraz zespołowości. Nie brakło natomiast zaangażowania i serducha, a to jest zawsze bardzo istotne.

IV Liga Okręgowa Młodzików

LKS Czaniec - Rekord Bielsko-Biała 0:7 (0:2)

gole: Korczak - 2, Kruczek, Sadowski, Gąsiorek, Wójcik, Gadka po 1

Rekord: Dyduch - Jaśkowiak, Poniński, Gąsiorek, Sadowski, Wójcik, Kruczek, Florek, Korczak oraz Sznabel, Gadka, Stwora

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Drugi dziś mecz moich zawodników zakończony dobrą grą, na niezbyt dobrym boisku - trawa dawno kosiarki "nie widziała." Praca, jaką wykonujemy, przynosi efekty i z tego jestem zadowolony.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - Czarni Sosnowiec 4:0 (1:0)

gole: D. Iwanek - 2, M. Franusik, Ślosarczyk po 1

Rekord: K. Iwanek - Huczek, D. Iwanek, Jekiełek (Hoszek), T. Franusik, Ziemkiewicz (Bryczek), M. Franusik, Bernat, Wyroba, Brzóska (Gawryś), Ślosarczyk (Biela)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Czarni Sosnowiec, mimo, że to beniaminek, zaprezentowali się solidnie. Kluczowy okazał się rzut karny dla Czarnych przy wyniku 2:0, obroniony przez Krzyśka Iwanka. Dwie bramki Daniela Iwanka i jedna Mikołaja Franusika sprawiły, że można by rzec, że ,,Rajcza górą"! Bardzo dobre zmiany dali też rezerwowi.

A-Klasa

Soła Kobiernice - Rekord II Bielsko-Biała 2:4 (1:2)

gole: D. Kubica, Obracaj, Hałat, Grzywaczewski po 1

Rekord II: Syc - Sordyl, Jaroszek, Kubica, Dudek, Łasak, Madzia (Miłoń), Szymura (Stawicki), Niemczyk (Grzywaczewski), Obracaj (Bystroń), Hałat (Sapuła)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Podobnie jak przed tygodniem, nie ustrzegliśmy się błędów w obronie, jednakże byliśmy skuteczniejsi pod bramką rywala. Cieszy, że mimo tracenia goli tzw. kontaktowych wciąż kontrolowaliśmy mecz.

II Liga Kobiet

Rekord Bielsko-Biała - Mitech II Żywiec 7:0 (2:0)

gole: Franaszek - 2, Mandla, Polnik, Midor, Moskała, Klos po 1

Rekord: Kuś (75. Berdys) – Łyczko (46. Chóras), Chrząszcz (80. Bułka), Polnik, Skolarz (65. Bysko), Moskała, Madeja, Nowacka (46. Klos), Franaszek, Mandla (75. Marchewka), Gabzdyl (46. Midor)

Relacja

Sobota – 2.09.2017 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - ROW Rybnik 4:1 (4:0)

gole: Kudzia, Folek, Matloch, Kurowski po 1

Rekord: Pach - Adamczyk, Bohaczyk, Folek, Krzempek, Kudzia, Kurowski, Kowaliczek, Merta, Mucha, Matloch oraz Noga, Panewka, Pater, Stasica, Zątek

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Przyjemnie jest wygrywać, a jeszcze przyjemniej w takim stylu. Bez najmniejszego wyjątku na pochwałę zasługują wszyscy moi zawodnicy. Szkoda, że niestety nie jak reprezentacja Polski we wczorajszym meczu, lecz zagraliśmy jak Duńczycy — maksymalnie zaangażowani i w pełni skoncentrowani na meczu. Strzeliliśmy ładne bramki (z rzutu, rożnego, rzutu wolnego, z akcji i po błędzie przeciwnika), a stracona bramka była konsekwencją pięknie uderzonej piłki, bezpośrednio z rzutu wolnego.