SMS

SMS | 28-10-18

Tak grała młodzież – 28.10.2018 r.

 

Niedzielna, wyjątkowo ciekawa, dawka ligowej rywalizacji młodzieży, rezultaty poniżej.

Niedziela - 28.10.2018 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski 4:0 (2:0)

gole: Pieniądz, Leśków, Figura, Komraus

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - Unia Racibórz 4:3 (2:2)

gole: Ciućka - 2, Kasprzak, Migas po 1

Rekord: Przybyła(Kurowski) - Sobótka (Torchalski), Sikora, Gacek, Sajdak, Ligocki (Nowak), Migas (Szczurek), Ciućka (Greń), Kasprzak (Jurasz), Dudajek (Hutyra), Piękoś

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: -  Tabela pokazuje, że powinien to być dla nas spokojny mecz, ale jak już wynik wskazuję, tak nie było. Przeciwnik mający nóż na gardle zawiesił nam wysoko porzeczkę, przez co dwa razy w tym meczu przegrywaliśmy, ale dzięki ambitnej postawie i bardzo dobrej drugiej połowie udało się zgarnąć bardzo ważne dla nas trzy punkty.

IV liga kobiet

Rozbark Bytom - Rekord II Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Majewska - Niedziela, Byrdy, Paszek, Rusin, Flisiuk, Pawlik, Skowrońska, Pawłowska, Zoń, Berdys

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Niestety przegrywamy 0:1 po meczu, który moim zdaniem nie powinien się odbyć. Fatalne boisko, błoto oraz padający deszcz przyczyniły się do poziomu tego spotkania. Na stratę punktów na pewno miała wpływ bardzo uszczuplona kadra na dzisiejszy mecz. Choroby, kontuzje, to nasz największy rywal w tej chwili. Rywalki zasłużyły na trzy punkty, bo zrobiły więcej na boisku niż my.

I liga kobiet, grupa południowa

Resovia Rzeszów - Rekord Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Kuś - Nowacka, Mandla, Skolarz, Madeja (65. Marchewka), Klos (65. Moskała), Chrząszcz, Franaszek (87. Chwastek), Bułka, Polnik, Kaim

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Wyrównany mecz z sytuacjami na bramki dla obu drużyn. Pierwsza, jak i druga połowa, wyglądały podobnie. Raz my, a raz Resovia przejmowała inicjatywę na boisku, ale myślę, że remis nikogo nie skrzywdził i był z przebiegu meczu sprawiedliwym wynikiem. Jak to się mówi "jeśli nie da się wygrać, trzeba taki mecz zremisować". I tak dziś było, kolejne "zero" z tyłu cieszy. Tym razem na miano bohatera naszej drużyny wyrosła Justyna Kuś, która parę razy fantastycznie wybroniła zespół od utraty bramki. Gratuluję jej i całemu zespołowi dobrego dla nas wyniku.

Bielska Liga Okręgowa

Rekord II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica 8:0 (3:0)

gole: Czernek - 4, Kozina - 3, Caputa

Rekord II: Żerdka (Syc) – Jaroszek, Płowucha, Madzia, Caputa, Łasak (Tatarczuch), Gąsior (Flaka), Biela (Bryczek), Czernek, Brzóska, Kozina (Różycki)

Relacja

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 4:2 (3:2)

gole: Stawicki - 2, Groń, Olszowski po 1

Rekord: Jurek (Szumera) - Olszowski, Jampich, Melanik, Antczak, Janik (Paciecha), Groń, Tomko (Fabia), Pietyra (Sapuła), Rycka (Byrdy), Stawicki

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Wczoraj w wieczornych godzinach wrócili nasi futsalowi kadrowicze do lat 19-stu - Groń, Olszowski, Pietyra, i trzeba powiedzieć, że byli wartością dodaną tego meczu, strzelali, asystowali, a bramka na 4:2 - typowo futsalowa. Cieszę się, że szkolenie futsalu ma również przełożenie na "duże" boisko. Trudny mecz, ale zwycięski! Gratulacje i wielkie słowa uznania dla całej drużyny.