SMS

SMS | 12-10-18

Tak grała młodzież - 12-13.10.2018 r.

Wyniki, składy, strzelcy bramek, opinie ...

Sobota - 13.10.2018 r.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

AP Champions Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 5:0 (4:0)

Śląska Liga Juniorek Młodszych

KKS Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:3)

gole: Predecka - 2, Pawlik, Sablik, Sitarz po 1

Rekord: Majewska - Ozimińska, Cygan, Sablik, Flisiuk, Kłębek (Wójcik), Pawlik, Sitarz, Golec, Cinal, Predecka

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Przy szczęśliwym zbiegu okoliczności mogliśmy cieszyć się potrójnie po tym meczu. Za okazałe zwycięstwo po dobrym meczu, za wręczony zaległy puchar przez delegata Śląskiego Związku piłki Nożnej, za pierwsze miejsce w lidze juniorek w zeszłym sezonie i to, co dzisiaj jest najpiękniejsze, czyli awans do Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych! Dziewczyny bardzo ciężko pracowały na ten sukces. Jest to dla nas duża nominacja. Cieszymy się, że zagramy w wyższej lidze, bo więcej nauki z tego wyciągniemy dla rozwoju naszych dziewczyn. Przed nami jeszcze jeden mecz, którego wynik nie przekłada się na kwestie awansu, ponieważ drużyna z Wodzisławia Śląskiego już jest w lidze makroregionalnej. Brawo drużyna i wielkie gratulacje!

IV Liga kobiet

Wisła Skoczów - Rekord II Bielsko-Biała 3:3 (2:1)

gole: Rusin - 2, Berdys

Rekord II: Więzik - Byrdy, Łyczko, Niedziela, Paszek, Rusin, Skowrońska, Wiesner, Zoń, Berdys, Chomiuk

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Pierwsza strata punktów, która mogła nas sporo kosztować. Co z tego, że utrzymywaliśmy się przy piłce, skoro zabrakło nam skuteczności, ale przede wszystkim klarownych sytuacji. Szkoda spotkania, bo nie „zabiliśmy” meczu przy stanie 1:0 i 3:2, a były ku temu sytuacje. Dwa identyczne błędy w meczu to za dużo i dlatego straciliśmy dwa punkty. Gratuluję młodszym dziewczynom awansu do makroregionów, ale pamiętajcie, celem jest poprawa umiejętności indywidualnych, a nie medale na szyjach w wieku 15-stu lat. Więc pracujemy na to razem, żeby jak najwięcej dziewczyn podniosło swoje umiejętności na tyle, żeby któraś z nich zrobiła karierę w piłce seniorskiej. To jest nasz cel, nie medale!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice 0:3 (0:1)

Rekord: Szumera (Kanclerz) - Formas, Gawlak, Gołuch (Szafran), Kania, Kopacz (Szotek), Liszka, Olek (Kamionka), Sikora (Kasprzak), Brzazgacz, Wróblewski

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Nie byliśmy wystarczająco skuteczni. Gramy przyzwoicie, ale boisko weryfikuje nasze proste indywidualne błędy.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - ROW Rybnik 2:1 (1:0)

gole: Greń, Kasprzak

Rekord: Przybyła (Kurowski) - Sobótka, Siciński, Gacek, Sajdak (Torchalski), Nowak (Ligocki), Hutyra, Twarkowski (Greń), Ciućka (Kasprzak), Migas (Glet), Piękoś (Jurasz)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Jestem mega-dumny z chłopaków, mecz na szczycie rzeczywiście takim był - agresywny, intensywny. Opłaciliśmy to dwoma kontuzjami, ale koniec końców to cierpienie się opłaciło. Brawo zespół!

Bielska Liga Okręgowa

Rekord II Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 4:0 (3:0)

gol: Jaroszek, Czernek, Płowucha, Różycki

Rekord II: Syc – Gaudyn, Płowucha, Jaroszek, Groń, Miłoń, Wyroba, Czernek (Kieta), Caputa, Łasak (Grzywaczewski, Melanik), Różycki

Relacja

Piątek - 12.10.2018 r.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:1)

gol: Foxa