SMS

SMS | 09-09-18

Tak grała młodzież - 9-10.09.2018 r.

 Grała I-ligowa młodzież, grała płeć piękna - wyniki (nie tylko) niedzielnych potyczek.

Poniedziałek - 10.09.2018 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Unia Racibórz - Rekord II Bielsko-Biała 1:2 (0:1) 

gole: Migas, Hutyra

Rekord: Grycman (Przybyła) - Porębski, Sikora, Sobótka (Glet), Migas (Jurasz), Ligocki (Kamionka), Twarkowski (Gołuch), Mucha (Gacek), Hutyra, Olek, Piękoś (Nowak)

Pomeczowa opinia trenera -  Dariusz Rucki: - Graliśmy dzisiaj na nieprawdopodobnym "hasioku". W mojej przygodzie z trenerką nie prowadziłem zespołu na tak fatalnej murawie. Prowadzenie akcji po ziemi graniczyło z cudem, piłkę mocniej zagraną po ziemi musieliśmy przyjmować na klatkę. Szkoda bardzo, że przyszło nam w takich warunkach grać, bo byliśmy dzisiaj naprawdę dobrze dysponowani, a to właśnie boisko, a nie przeciwnik było naszym największym rywalem. Mimo to, dzięki uporowi i dużej ambicji i tego przeciwnika pokonaliśmy. 

Niedziela - 9.09.2018 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - ROW Rybnik 2:0 (0:0)

gol: Kudzia, Pater po 1

Rekord: Mura (Szkucik) - Torchalski, Matloch, Kowaliczek, Pechciński, Krzempek, Dziwisz, Panewka, Adamczyk, Merta, Kudzia oraz Bohaczyk, Pater, Folek, Noga, Zątek, Zaucha

Pomeczowa opinia trenera -  Tomasz Skowroński: -  Udało nam się w zdecydowanej większości wrócić do pełni zdrowia i dzięki temu wracamy do gry. Szybki, dynamiczny mecz. Ogromny wkład w to zwycięstwo miał Paweł Mura, który obronił rzut karny w pierwszej połowie i świetnie bronił przez cały mecz. Niemniej, na słowa uznania zasłużył cały zespół, bo wyglądaliśmy dzisiaj bardzo dobrze na tle silnego, przede wszystkim fizycznie przeciwnika.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Tyski Sport - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:0)

gole: Kozina-2, Ziemkiewicz-1

Rekord: Burzej (Syc) - Wyroba, Jampich, Janik, Groń, Antczak, Fabia (Fabia), Tomko (Tatarczuch), Grzywaczewski (Paciecha), Ziemkiewicz, Rycka (Kozina)

Pomeczowa opinia trenera -  Bartosz Woźniak: -  Mecz rozgrywany na bardzo dobrym boisku trawiastym. Przegrywaliśmy po ewidentnym rzucie karnym, ale graliśmy z wielkim zaangażowaniem do dziewięćdziesiątej minuty i nasz trud został wynagrodzony. Trzy piękne bramki dały nam zwycięstwo i to cieszy. Punkty bardzo dobrym przeciwnikiem zostały wręcz "wyszarpane". Szacunek dla drużyny.  

I Liga kobiet, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – Tarnovia Tarnów 2:0 (0:0)

gole: Chwastek - 2

Rekord: Kuś - Skolarz, Chrząszcz, Kubica, Polnik, Chóras, Kaim, Nowacka, Madeja, Mandla, Moskała

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: -  Jak się spodziewaliśmy, był to mecz walki, trudny i wymagający pod względem fizycznym. Przez długi czas zapowiadało się, że skończy się wynikiem 0:0, ale po wejściu do ataku Agnieszki Chwastek wykorzystaliśmy dwie sytuacje, które właśnie wyżej wymieniona wykorzystała i mecz zakończył się naszą wygraną. Wygrana cieszy tym bardziej, że Tarnów to poukładana i bardzo dobra drużyna, która będzie dla każdego wymagającym przeciwnikiem.

Relacja

IV Liga kobiet

Rekord II Bielsko-Biała - KKS Wisła Skoczów 11:0 (7:0)

gole: Marchewka - 3, Rusin, Chomiuk, Chowaniec, Berdys po 2

Rekord: Majewska - Bulka, Cygan (Chowaniec), Byrdy, Niedziela, Rusin, Skowrońska, Zoń (Sablik), Berdys, Chomiuk, Marchewka

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Całe spotkanie przebiegło zdecydowanie pod nasze dyktando. Dużą różnicę na placu gry robiły zawodniczki z pierwszego zespołu, dzięki temu mogliśmy spokojnie skupić się na założeniach taktycznych, które na ten mecz były bardzo proste. Budowanie akcji oraz otwarcie gry, to wychodziło nam dobrze. Natomiast mankamentem była zmiana strony i cierpliwość przy rozegraniu. Nad tymi aspektami musimy zdecydowanie popracować. Zadaniem tego zespołu jest ogrywanie zawodniczek z pierwszej ligi, aby mogły utrzymać rytm meczowy oraz wprowadzanie młodych dziewczyn do piłki seniorskiej. I to jest najważniejszym celem, a nie wynik sportowy, dlatego wygrana 11:0 cieszy, ale większa satysfakcja jest ze zrealizowania założeń taktycznych. Pracujemy dalej!